Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin eline bir de bakıyoruz kılıç veriyorlar.:D Sonra gidiyor Zoro'nun yanına ve show yapıyor.:D Zoro'nun ağzında ki kılıç yere düşer.
Zoro dumur olup ağzı açık kalmıştır. Bu yüzden ağzında ki kılıç yere düşer.:D

Sanji'nin eline bir de bakıyoruz kılıç veriyorlar.:D Sonra gidiyor Zoro'nun yanına ve show yapıyor.:D Zoro'nun ağzında ki kılıç yere düşer.
:(
Dövüşürken ellerini kullanmama sebebi bunla alakalı olabilir belki. Kılıç olayı pek ihtimal dahilinde durmasa da. :D
@Millennium Wizard Yok yok, ben umutluyum. :(

:(
Dövüşürken ellerini kullanmama sebebi bunla alakalı olabilir belki. Kılıç olayı pek ihtimal dahilinde durmasa da. :D
@Millennium Wizard Yok yok, ben umutluyum. :(
Şakasına yazdım. Ama bir de gerçek oluyormuş.:D CP 0'dan çok daha farklı tekniklere sahip ya da daha gelişmiş tekniklere sahip bir aile olarak bekliyorum. Hatta özel silahlara bile sahip olabilirler.

Şakasına yazdım. Ama bir de gerçek oluyormuş.:D CP 0'dan çok daha farklı tekniklere sahip ya da daha gelişmiş tekniklere sahip bir aile olarak bekliyorum. Hatta özel silahlara bile sahip olabilirler.
Anladım öyle olduğunu, Marimo şok. :D
Dediğin gibi, özel silahları falan olmalı bu aile suikastçı ise. Cp0'dan daha aşmış bir aile bekliyorum ben. Ve nedense hüzünlü bir flashback bekliyor gibiyim. :D

Zoro adam değil.Evinin hanımı olsun çocuklara baksın bu saatten sonra.:ehe:

Sanji'nin savaşırken elini kullanmamasının sebebi annesinin ona ellerini baban gibi birine zarar vermek için değil sadece yemek yapmak için kullan demesidir.
At fava bekle.

Anladım öyle olduğunu, Marimo şok. :D
Dediğin gibi, özel silahları falan olmalı bu aile suikastçı ise. Cp0'dan daha aşmış bir aile bekliyorum ben. Ve nedense hüzünlü bir flashback bekliyor gibiyim. :D
CP0'ı görmedik. Tam belli olmaz. Belki de CP0 ile bağlantılıdır. Suikastçilik ile alakalı meyvelere sahip olabilirler. Zaten meyveli oldukları kesin gibi bir şey. Güzel meyveler göreceğiz.
@Millennium Wizard
Harbi öyle olur.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık