Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha çok karşıdakinin kim olduğu önemli değil. Luffy'nin olayı kıza ve öz. Sanji'nin bizden ayrılması mı.. Big Mom'ın adamı olmaktan daha da kötü. İşte Luffy böyle biri. :D
Bu yüzden onu seviyoruz. :D Tek eksiği arada bilami bilami diye tutturması. :(

Tabi ki umurunda olmayacaktı, söz konusu olan arkadaşı. Zoro gibi saçmalayacak mıydı bir de. :a:
Zoro'yu adam yapmayan;fakat Luffy'i adam yapan şey de bu. Korsan dediğin kendi tayfasını önemser.

Bence Zoro'nun yaptığı gayet normaldi
Çok aptalca bir yorum ve atardı ve söyledikleri de gerçekle alakasızdı. BigMom tayfayı öldürmeye gelirken Sanjiye sebep durumlar değişti yani dediğinin tam tersi bir durum var ortada. En son durumda yine tayfayı kurtardı hem o anki durumdan hem de BigMomdan. Üstelik adam açık açık sizden bir şey gizlediğim yok sadece açıklayacak vaktim yok yapmam gerekeni yapıp geleceğim dedi. Zoro anca marimoladı...

Orta yaşlarda uzun boylu,sarışın,iri yarı.Kıvrık kaşlı.

Dikkat ettim de bu herifin kaşları yok. Vinsmoke olduğu bilinmesin diye kaşlarını mı aldırıyor acaba. Sanji'nin amcası. :D

Bu yüzden onu seviyoruz. :D Tek eksiği arada bilami bilami diye tutturması. :(
Zoro'yu adam yapmayan;fakat Luffy'i adam yapan şey de bu. Korsan dediğin kendi tayfasını önemser.
Luffy'yi sevmek için yığınla sebepten sadece biri. :a:

Çok aptalca bir yorum ve atardı ve söyledikleri de gerçekle alakasızdı. BigMom tayfayı öldürmeye gelirken Sanjiye sebep durumlar değişti yani dediğinin tam tersi bir durum var ortada. En son durumda yine tayfayı kurtardı hem o anki durumdan hem de BigMomdan. Üstelik adam açık açık sizden bir şey gizlediğim yok sadece açıklayacak vaktim yok yapmam gerekeni yapıp geleceğim dedi. Zoro anca marimoladı...
Zoro hep böyleydi. Bunu bu kadar abartmaya ne gerek var. Sanji'nin ailesi açıklanıyor biz Zoro ne demiş onu tartışıyoruz. Bırakalım ne yaparsa yapsın Yosun kafa :(

2 bölüm önce sanji'ye sövüp gücünü ve adamlığını sorgulayanlar, zoro olsa bi slash atıp kurtarırdı diyenler şimdi de sanji'ye kral, zoro'yada adam değil deyip sövüyorlar....

Şu diable jamble miydi Sanjinin özel hareketi bana çok saçma geliyordu. Fakat ailesi ile iliskilendirilebilir o güç.
Tekkai ile kılıç falan kesmiyor adamları. Hafi kılıcı geç o artık klişe ama ayaklarıyla slash atıyorlar. Yeri 10-20 kere tekmeleyip ses hızında hareket edenler var :D Aynısını havayı tekmeleyerek uçma şekline getirenler var. Kimisinin yumruğu sonik patlama gibi vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık