Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy tek gitmesin la, Zoro da gitsin. İD VE MF de Zoro yok diye pek sevememiştim, bari bu düğüne giderken alsın zoroyu yanına. Reyizi mevzulardan eksit etmesin.
Hoş bu seferde Zoro ya wano, jack vs işleyebilir oda luffy tek giderse ama yinede düğüne Zoro nunda gitmesi taraftarıyım.
Muhtemelen gidicek zaten... Sanjiyi sevmiyorum bırakın gitsin aptal herif falan diye ayak yapıyo senin reyiz ama Sanji kardeşini vermez ellere... Alt dudağını kesiverir big mom teyzenin

Bence şevke geldi.Hatta buraya yazıyorum 816'dan sonra da ara yok :)
Kendi verdiği aranın üzerine o japonların zorunlu tatillerden kaynaklı verilen aralardan dolayı adam vicdan yaptı heralde. Kendisini okuyucunun yerine koyunca neler hissettiğimiz anlayıp jest yapıyordur belki. Demek isterdim ama bence toplu ara verecek yine de. :D

Smoker'ın metnini okudum. İçinde Zoro'nun tekmeyi basarım gibi bir lafını göremedim. Olsa bile farketmez. Bir çok tayfa üyesi Luffy ile bu şekilde konuşuyor. Bunu belirtmek istedim.

İkinci olarak bir Yonkou'nun ne kadar güçlü olduğu nelere muktedir olduğu Pekoms'un sözleriyle az çok ortaya çıkıyor. Gerçekten bir Amiral'e göre ağırlığı seride çok çok fazla. Luffy tek başına gidecek ama kavga çıkmadan olmaz bu iş. Big Mom denilene göre kararı vermiş. Sanji ailesinden biri olacak. Kan bağı ile bağlanacaklar. Bundan geri dönüş olabilmesi için Lola'nın devreye girmesi gerekiyor. Yani bu sorun öyle Luffy'nin konuşmasıyla ya da Pekoms'un olayları açıklamasıyla hallolacak gibi durmuyor. Bu iş eğer ki kavga olmadan hallolacaksa bu şekilde Lola ile hallolabilir. Yoksa başka bir şey aklıma gelmiyor.

Kısacası o çay partisinde olaylar olaylar olacak. Kaido'nun bile o partiye basma ihtimali var gibi. Eğer Luffy'nin bir şekilde oraya gittiğinden haberi olursa.

Vinsmoke ailesini himayesine mi almaya çalışıyor? Yoksa ortak gibi mi olacaklar tam anlayamadım. Bu aile köklü bir aileye benziyor. 800 yıl önce ki büyük savaşta bir rolleri var mıdır ? Yine bir sürü gizem ortaya çıktı.
Düşün lola geliyormuş çözüm olarak sanjinin abisiyle evleniyormuş hem onlar akraba olmuş olur hemde lufy sanjiyi kurtarmış olur, ki oda sanjinin abisini çok çirkin çizebilir ki lolaya aşık olup evlenebilsinler diye.

Bence fena bi teori olmadı:hmm:

Düşün lola geliyormuş çözüm olarak sanjinin abisiyle evleniyormuş hem onlar akraba olmuş olur hemde lufy sanjiyi kurtarmış olur, ki oda sanjinin abisini çok çirkin çizebilir ki lolaya aşık olup evlenebilsinler diye.

Bence fena bi teori olmadı:hmm:
İşte burda tek sıkıntı neden daha öncesinde abisiyle şuan ki kişinin evlendirilmesi yoluna gidilmemiş. Demek ki Sanji'yi de bir şekilde kendilerine bağlamak istiyor Germa66. O yüzden BM'den olur olsa bile Germa66 sıkıntı çıkarır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık