Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapma :agla: Döverim seni bak. Yani sana kızdığımdan değil hıncımı senden çıkarmak için döverim :üzgünüm:
2y sonrası yeni stil falan derken-gerçi konspetteki kısa saçlı halinide bayağı beğenmiştim- başta balıkadam adası dev bacaklar falan fena değildi de gerçekten son zamanlarda bir şey var sanki ODA bir şey yapmaya çalışıyor ama beceremiyor gibi geliyor
Bilemiyorum neden saçmaladığını.Hamile falan diyorlardı en son.:ehe:

o değilde Robin gibi gölgesi alınınca bile 2 gün komada kalmayıp ayağı dikilen bir karakterin hiç yoktan uyuyakalmış olması hala koyuyor bana. Robinin 2y sonrası karakterinden soğumaya başladım yavaştan. Her şey dressrosada diğer tayfa üyeleri gibi şaşırmasıyla başladı. Sonra ne bileyim bir haller oldu bu hatuna:(
Bu normal değil mi? Artık kaçması gereken bir yerde durmadığı için her gece güvende Nami'nin kollarında :S uyumaya alışmış.

Bilemiyorum neden saçmaladığını.Hamile falan diyorlardı en son.:ehe:
LAN!:of: ulan ya :ühü:bu yeni hallerine bakıp soğuyunca böyle bir anda kabullendim işin tuhafı. Dragonla bir alıp veremediğim yoktu sadece fan yüceltmelerinden dolayı azıcık antipati besliyordum ama Robinle bir husumeti çıkarsa 2. sıraya koyarım sevmediklerim arasında
Bu normal değil mi? Artık kaçması gereken bir yerde durmadığı için her gece güvende Nami'nin kollarında :S uyumaya alışmış.
Onu da düşündüm de TB arc EL arcından sonra geliyor ve bu kadar rahatlamamıştı. Yakıştıramıyorum :artiz:

Madem BigMom ittifaklarla guclenmek istiyor.Bunu Hasirsapkalara karsisina alarak yapmaz.Belki bireysel olarak guclu olmayabilirler ama,hasir sapkalarin baya nufuzu var.
En basitinden shanks,rayleign,dragon.

Bence Luffy oraya gittiginde bigmomla anlasmis bir sekilde donecek.
Aslında dediğin doğru ama Sanji konusunda nasıl anlaşacaklar? Elbet bir taraf kendi isteğinden vazgeçmek zorunda kalacak. Big Mom Sanji'nin Baratie ile olan ilişkisini, Kamabakka'yı falan biliyorsa Luffy ve diğerleri hakkında da yeterince bilgisi vardır.
Elbet bir anlaşmazlık çıkacak gibime geliyor benim ama, bakalım.

Aynen bıraksın biz yazarız senaryoyu , Sanmıyorum o adamın eline su dökebileceğimizi de neyse :D
Şuan açıklağa kavuşması gereken bir çok konu var.
- Raizo kim , nerede niye aranıyor .
- BB Burgessi almaya gittimi savaştılar mı ? Burgess yakalandımı ?
- Devrim Ordusu komutanları toplandı mı ?
- Kedi ve Köpeği dünya bekliyor ?
- Kidd ittifakı Kaido karşısında ne yaptı ?
- Sabonun Dressrosadan ayrılırken konuştuğu kişi kim?
- Moria nerede ne yapıyor ?
- Jack öldümü ? yaşıyorsa ne oldu ? Doflamingo öldümü kaçtımı ? Gemidekilere ne oldu ?
- Sanji nerede ne yapıyor ailesi ile yüzleştimi?
- Bege Pekoms için ne açıklama yaptı ?
- Davetliler kimler ?
- Momonosuke ne ayak ?
- Shanks ne yapıyor ?
- Bonney Akainu ilişkisi ney ?
- Kuzan ne yapıyor ?

Bu sorulara karşı teorileri ya da uygun senaryosu olan varsa dinlemek isterim şahsen gerçekten karman çorman oldu seri çünkü :D
Tam olarak bunlar tartışıyor olmamız lazım

bunlar Sanji nin babası ve abileri olabilir.1.resimde en alttaki iki kişi ve sigara içen adam 2. resimde ortada sağ ve solda gözüküyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık