Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınmaca yok. En başta kimse fark etmemiş bile neden? Çünkü klasik Zoro her zamanki yorumunu yapıyor..!
Benim görüşlerim başkalarının görüşlerine göre şekillenebiliyor bazen :) Sonra şekilleniş o şekilleniş değişmiyor sonra :D Zoro orada cidden ayıp etti.Sonradan yorumları okuyunca "Yuh kıvırcık kaşlı salak mı dedi cidden" dedim.Yani yeni farkettim olayı.

Charles Vane

Neko reyizin eli nolacak ya Law bir şey yapamıyor mu bu tarz yaralanmalara

Gorousei'de ki Sarışın amca Vinsmoke ailesinin lideri ve Sanji'nin babası olabilir mi ?
Öyle bir adamın yer altı dünyasında işi ne ki? Pekoms bile tanıyor. Gorosei olduğunu da biliyorlardır. Olma ihtimali çok düşük.

Tüm bunlar Hükümetin Big Mom'ı indirme planıysa olur ama mangakanın soru işaretlerini iyi doldurması gerekiyor. Mesela Hükümetin başında Dragon sorunu varken niye BM ile uğraşıyor?
Her şeyi bilen BM bunu neden bilemiyor. Böyle yüzlerce soru işaretine cevabı mangada çizerse olur.

Neye niyet neye kısmet. Law ile Luffy'nin planı Kaido'yu alaşağı etmekti ama Kaido Kid-Apoo-Hawkins üçlüsünün karşısına çıktı. Benzer şekilde büyük oynayan Kid ittifakı da Big Mom'ın gemilerine vurkaç yapıyordu, belli ki niyetleri onu tahtından indirmekti ama Kaido ile karşılaştılar. Law ile Luffy, Sanji'nin vesilesiyle Big Mom'a girişecek gibi.

Neye niyet neye kısmet. Law ile Luffy'nin planı Kaido'yu alaşağı etmekti ama Kaido Kid-Apoo-Hawkins üçlüsünün karşısına çıktı. Benzer şekilde büyük oynayan Kid ittifakı da Big Mom'ın gemilerine vurkaç yapıyordu, belli ki niyetleri onu tahtından indirmekti ama Kaido ile karşılaştılar. Law ile Luffy, Sanji'nin vesilesiyle Big Mom'a girişecek gibi.
Kidler Shanks'a niyetleniyordu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık