Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Suikast ile ölen karakter duymadık değil mi? Eğer varsa mangaka Sanji'nin ailesine bağlar bunu. Ben hatırlayamadım.

Ayrıca gelecek bölümlerle ilgili güzel bir hikaye yazdım. Paylaşacağım burada 1-2 güne. :(

Suikastçi için k. haki mi b. haki mi önemli acaba :S Eğer k. hakinin ileride kendi varlığını gizleme gibi bir özelliği çıkarsa güzel mi olur çakma mı olur bilemedim :S
Daha önce 500px ten denk gelmiştim.
edit: Zaten hayvanlar alemini Zoan olsun Mink olsun elden geçirdiği için Afrika'yı kullanması normal. Mesela Jack'in kılıçları... yada orak da diyebiliriz (mambele)

OP de suikastçiliği Oda'nın nasıl işleyeceğine bağlı mesela Naruto'da işlenen Ninja sistemi suikast yapmaktan çok büyü yapmaya benziyor. Yani Naruto da, Fairy Tail den daha iyi büyücüler vardı diyebiliriz.

OP evrenine göre kalıplı kalıplı adamlara ateşli silahlara uzaktan indirelemeyeceğine göre veya K.hakinin varlığı yüzünden arkadan saldırma olmayacağına göre suikastçilikten çok kiralık katil tadında olur en kötü. Belki Sanji'nin ateşli tekniği ailenin temelinden gelen bir tekniktir veya yine Zoro'nun o Ashura tekniği gibi teknikler kullanıyorlardır nasıl yapıyorlarsa tabi. Öyle güzel bir dövüş tekniği görsek fena olmaz. Tabi adam gibi açıklamalarıyla.
Aslında aileden gelen bir tekniği yok etmek amaçlı bir teknik görsek fena olmaz sanırım . Mesela Sanji'nin alevli saldırıları işin temelinde aileye has olan tekniğe karşı koymak yada counterlamak için kullanılıyorsa güzel olurdu gerçekten ama Sanji'nin " geçmişimin karşıma çıkacağını düşünmüyordum" sözü benim düşünceyi baya imkansızlaştırıyor gibi

Unknown

Aslında aileden gelen bir tekniği yok etmek amaçlı bir teknik görsek fena olmaz sanırım . Mesela Sanji'nin alevli saldırıları işin temelinde aileye has olan tekniğe karşı koymak yada counterlamak için kullanılıyorsa güzel olurdu gerçekten ama Sanji'nin " geçmişimin karşıma çıkacağını düşünmüyordum" sözü benim düşünceyi baya imkansızlaştırıyor gibi
Sanmıyorum bende saçma olurmuş sanki ailesine ait olan teknik nihai ve asla yokedilemez bir hava katar öyle bir şey.

Hep merak ettiğim bir şey vardı. Bu sanji dediğimiz adam fazlasıyla cesur, hayalleri için her şeyi yapabilecek bir adam görüntüsü verdi. Fakat nedense zoro mihawk ile kapışırken sanji hiç kendisi gibi konuşmamıştı. " rakibi dünyanın gerçekten en iyisiydi. Amaçlarından vazgeç" minvalinde bir şeyler diyordu. Hep garip gelen bir şeydi bu bana. Sanırım sanjinin ailesiyle, hayali arasında bir bağ çıkacak. Belki bir feda. Belki bu uğurda yitmiş bi sevdiği. Bakalım anlayacağız yakında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık