Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin kendini feda etmeye çalıştığı yerde de öne atılmıştı. Bunlar hep karakter sıralamasında öne çıkmak için. Oda torpilli nasıl olsa ölmeyeceği belliydi. Ama yemiyoruz bunları.
Sanji'nin önemli bir aileden gelmesini kıskanmıştır. Bir kac bölüme Sanji'yi özler ve eski haline döner çok takilmamak lazım

Yabancı forumları az çok takip eden biri buradaki tartışmalarla oradakileri kıyaslayabilir mi? Cidden merak ediyorum :)

Way be usopp yapsa şunu adamı biliyoruz bari ama o korkak bile bişey demiyorken sen kalk senin için senden vazgeçen nakamanı arkasından göm. Ryumanın kılıcı da haram olsun. Kibir sardı mı adamı ya işte böyle karakter falan kalmıyor. Koca süleyman kibrinden arınmak için ölmeden kabre girmişte yeniden doğdum demiş.

Sanji'nin önemli bir aileden gelmesini kıskanmıştır. Bir kac bölüme Sanji'yi özler ve eski haline döner çok takilmamak lazım
Biz Zoro'nun bir daha kaybetmeyeceğim derken ki samimiyetini de biliriz. Dolunay altında verdiği sözü de. Ama o gitti vampir olmayı tercih etti. Şimdi de tayfanın kanını emiyor.

Totosu yemiyor işte. Neymiş "omo oko yonko olo boso cokomoyoz!"

Neyse en azından Zoro'nun ne mal olduğunu öğrendik. Er ya da geç ortaya çıkacaktı. Ne kadar erken o kadar iyi.
Tam olarak onu demek istememiş herhalde. Dediğim gibi aklım bulandı bu konuda. İleride tam olarak aydınlacağız. Zoro'yo inanıyorum. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık