Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjinin ailesinin ağırlığı Shin Sekai kadar olabilir... Gairosei de ki o sarı saçlı adamla alakalı bir durum çıksa çok heyecan verici olur cidden

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aslında biraz düşününce olabiliritesi var gibi geldi. Hep korsan olarak baktık seriye adam gibi düşman safında yer alan birilerini göremedik amiraller dışında. Ben Ailesinin çifte ajan olduğunu düşünüyorum.
Harbi bir bakıyon meğer sanji'nin ailesi [ Grosei felan ] Linline dünyayı yönetiriz felan derken ayağını kaydırmaya çalışıyorlarsa işte o zaman olur :D

Denizciler falanda gelir mi ki acaba o partiye. Düşünsenize Akainu Shanks Bb üçü aynı masada çay içiyor sorun cikartamiyorlar falan. Bana bu çok iddialı bir söz gibi geldi.
Belki Linlin op evreninin en tarafsız gücüdür hem denizcilerle hem diğer korsanlarla mesafelidir ne dost ne düşman hesabı.
Wbnin aile istediği için kk olmak istememesi. Kaidounun tek amacı savaş çıkartan bir manyak olmasi Big momunda tek derdinin yemek ve parti olmasi nedeniyle kk olamadığını düşünüyorum. Yoksa bu üçü ile roger garp gibi efsaneler arasında fazla güç farkı yoktur.
Bunun dışında ufak çaplı bir teori geldi aklıma. Hani Kaidounun tayfasini 4 mahşer atlisina benzetmistik ya bence yonkulara daha uyumlular.
Kaidou-savaş
Bm-aclik
Shanks-Hastalik (burası zorlama biraz fakat haki açıp milleti patir patir yere dökmesi sanki salgin gibi örnek gösterilebilir veya mesvesi veba gibi bir şey çıkarsa. )
Bb- Ölüm (En son ortaya çıkıp ortalığı fena benzecek kişi.)
Edit:Mobildeyim imla hatalarım affola...

BÖLÜM orta derece güzeldi. Meraklandıracak açık kapılar verildi. Zaten bu bilinmezlikler serinin tadını arttırıyor.
Bege, Wapol gibi değişim geçiyor olması.. başka birşeylere dönüşme ihtimalini arttırır mı acaba, görecez..

Sanji'nin Ailesi anormal bi aile, Yonkou ile adlarının beraber geçmesi bunun kanıtı. Ancak o kadar sene sonra ne alaka hortluyorlar Aile'si Sanji hakkında hiç bir şey bilmezlerken, işte burası enteresan.

BÖLÜM orta derece güzeldi. Meraklandıracak açık kapılar verildi. Zaten bu bilinmezlikler serinin tadını arttırıyor.
Bege, Wapol gibi değişim geçiyor olması.. başka birşeylere dönüşme ihtimalini arttırır mı acaba, görecez..

Sanji'nin Ailesi anormal bi aile, Yonkou ile adlarının beraber geçmesi bunun kanıtı. Ancak o kadar sene sonra ne alaka hortluyorlar Aile'si Sanji hakkında hiç bir şey bilmezlerken, işte burası enteresan.
Fotoğraf çekiliyor.

Çay partisine cehennemde ki iblisler bile gelmek zorundadır lafı fazla abartılmış. Bir başka yonkonun ya da denizci oraya neden çağrılsın ve çağrılsalarda neden gitsinler :)

Fotoğraf çekiliyor.
Foto'dan kastın aranıyor posteri ise ben ondan bahsetmiyorum.
Sanji bi gemide aşçı olarak çalışmaya başladığına göre, ailesinden kaçmış yada başka bi şekilde o gemiye girmiş.

Ondan sonra hiç ailesi ile bilgi yok. Ben bundan bahsediyorum. 5 yaşındaki çocuğun düşünceleri ile 20 yaşındaki hali farklı.
Durup dururken gel seni everek, hemde aha bu karı ile.. saçma değil mi :D Sor bakem bu çocuk ne etti yıllarca :D

Foto'dan kastın aranıyor posteri ise ben ondan bahsetmiyorum.
Sanji bi gemide aşçı olarak çalışmaya başladığına göre, ailesinden kaçmış yada başka bi şekilde o gemiye girmiş.

Ondan sonra hiç ailesi ile bilgi yok. Ben bundan bahsediyorum. 5 yaşındaki çocuğun düşünceleri ile 20 yaşındaki hali farklı.
Durup dururken gel seni everek, hemde aha bu karı ile.. saçma değil mi :D Sor bakem bu çocuk ne etti yıllarca :D
Muhtemelen Sanji umurlarında değil. O sadece evlendirilecek ve karşılığında birçok politik ya da ekonomik getirisi olacak bir nesne. Ben böyle görüyorum. Varlığından haberdar oldukları andan itibaren de peşine düştüler. Nüfuzlarını kullandılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık