Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tutabilirmiyim bilmiyorum lakin kendime bi söz veriyorum.Bundan sonra fanı olduğum Luffy ve Marco'dan başka bi karakter için asla beklenti içine girmeyeceğim.Sonu hüsran oluyor çünkü :(

Bege şov yapmış şovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv.
@Monkey D. Dragon
Noob olan adama bak. :(

Pekoms'u tekliyor. Sanji varken Nami ve Chopper'ı rehin alıyor. Brook da izliyor.
CC de ayrı bir mal zaten.

Yazıklar olsun.
#Sanjitayfayageridönmesin

Ya allah belanı versin ulan orda bi ton adamsınız CC sen luffye atar gider yapmış adamsın ulan 2 tane vurun şunlara ayıptır ya. Sanji yılı imiş bu ne bicim yıl lan. Ulan elin adamın naminin kafasından öyle tutacak ve sanji hiç bir şey yapmicak ayıptır hay böyle bölüme...

Bege şov yapmış şovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv.
@Monkey D. Dragon
Noob olan adama bak. :(

Pekoms'u tekliyor. Sanji varken Nami ve Chopper'ı rehin alıyor. Brook da izliyor.
CC de ayrı bir mal zaten.

Yazıklar olsun.
Ben Bege daha noob diye bekliyordum. Sanji izlemiş bravo Sanji :artiz: Ama Begenin ruhu noob şu sıfata bak :/

Neyse spoiler yorumları koreceden iyice sertleşmeye başladı ben ufaktan kaçayım :/

Ben Bege daha noob diye bekliyordum. Sanji izlemiş bravo Sanji :artiz: Ama Begenin ruhu noob şu sıfata bak :/
Arkadaş orada 5 kişiler. Yazıklar olsun ya. CC,Sanji,Nami,Chopper ve Brook Bege'ye karşı gelemiyor.
Dellendim la.
Bunlardan bir şey olmaz. Sanji'ye de güya güveniyorduk. Gene aynı.

Luffy'nin yüzüne nasıl bakacaksın eyyyyyyyyyyyyyyyy Sanji?!!! Adam sana güvendi güveni boşa çıktı. Ayıp be.

Hashtag'ime destek istiyorum. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık