Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Monkey D. Dragon Hepsi Bege değil ama Nami ve Chopper'ın da seviyesi ortada, yeni dünyaya girdikten sonra herkesin gücünün arttığını da gördük. Bizimkilerin güçsüz gözükmesi hoş değil, kabul ediyorum. Bu şekilde bir yerlere de varamazlar ama zaten olaylar da bir yere varmış sayılmaz. Yani doğrudan bir zarar girişiminde bulunsalardı, elleri kolları bağlı bir şekilde beklemezlerdi diye düşünüyorum. Bege de zaten pislik gibi davranmadı. Gayet medeni davranmış gibi duruyor.
Koyun gibi bağlamış :/ Sanjide ünlüymüş işte ona ondan kibarlık gösteriyor. Şu bölümde bittiler resmen toparlayamazlarsa varya çok pis gömerim hani bundan önce zagret melekmiş dersiniz :artiz:

Sanji de Brook da hızlı fakat ne olup bittiğini anlamadan dalacak değiller. El pence divan oluyorlar zaten Namileri görünce.

Unknown

Herkes mantıklı bir açıklama getirmeye çalışıyor. Bunu Oda'nın yapması gerekirken. Oda sadece ve sadece "Senin ailen var ve evlencen Koca ana'ya ana diyecen artık xd" dedirtmek için tüm tayfayı gömdü. Yok saklanmışlar, yok Nami'nin suçuymuş. Geçiniz efenim bunları. :( Orada Bege'yi haşat ederlerdi haşat.

4 hasırşaka ( 3 ü güç sıralamasında sonlarda ) + Ceasar ( bunu saymasak da olur korkudan ölüyordu neredeyse ) bir süpernova tayfasını alamadı diye ezik mi oldular şimdi. Ki tehdit de var işin içinde :D
Evet, hem de eziğin önde gideni oldular bana göre, yeni dünyaya yakışmayan hareketler bunlar.

Yonko diye Yonko'nun her adamı süper güçlü olacak mı zannediyorsunuz anlamadım. Denizcilerde sürüyle kor-amiral rütbesinde çöp gücünde adam olduğu gösterildi örnek : Maynard. Bu Denizcilerin tümüyle güçsüz adamlardan oluştuğu anlamına mı geliyor ?

La siz Ace'i amiralden kaçmadı diye yeren adamlar şimdi Zoro'yu bu haraketinden sebep övüyorsunuz ya ta Allahım.:hhh:
Binlerce korsan tek bir adam için bir araya gelip kendini feda ediyor ve tam kurtarılmışken ölmek için saçmasapan bir sebeple arkaya dönüp mala bağlıyorsun. Arada dağlar kadar fark var. :(

Bak diyorum ki şu anda yendi demedim çünkü yenmedi ama istese dalga geçe geçe yener sonra öldürürdü. Çünkü elinde Nami var Sanji gene iki laf söyler Enel'deki gibi bir sahne ortaya çıkardı. Neyse sence Sanji vs Bege olsa ne olurdu orada?
Yani o lafı söylediğinde Bege'nin Nami'yi yakalayacağını, Sanji'nin de bu yüzden ona karşılık vermeyeceğini tahmin etmiştin ha? Tebrik ediyorum o zaman. :oops: Orada Sanji vs Bege olsa derken, rehine olayının olmadığı ve Pekoms'un karışmayacağı adil bir dövüşten bahsediyorsan bence Sanji kazanırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık