Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 811 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğim gibi bölüm gelmeden herşeyi öğreniyoruz :D

Caesar hateri filan değilim.Kendisi gayet iyi boss'du.Ama işte mesele bu.Herif bi boss.Adam Luffy'nin en sevmediği tiplerden olarak damga yemiş.Benim arkamda yonko var Doffy var yeağ ğğhh derken Luffy'nin ağzına ağzına vurduğu adam değil mi bu?Ben şimdi Luffy'nin arkasında nasıl duracağım bundan sonra. :( Ne kendi adamlarına sadık.Onları çöp olarak görüyor ne çocuklara ettiği eziyet mi desem. :( Bunların daha az kötüsünü yaptı diye Bellamy'ye gıcık kapılıyor ve tayfaya gelmesi istenmiyordu bu forumda.Niye Bellamy istenmezken Caesar isteniyor?Çünkü Bellamy bi vurumluk adamken Caesar sağlam biri.

Hoş bulduk. :)
Sizin tayfa her bakımdan farklı ya hani Roger da olmayanlar olacak. İşte bunlardan biride C.C, yaz bir hikaye bilim adamınız oldu. Bu kadar uzun süre beraber gezmeleri ve yavaştan alt yapı çalışmaları öyle gösteriyor. Tayfa ile uyumu ve C.C'yi öldürmeyeceksen nereye bırakacaksın. Adam değerli, ele geçiren her türlü pisliği yaptırır buna ve büyük bir güç kazanır. Korsan tayfasında full iyi olmasına gerek yok ayrıca zamanında yapmış bir hata. Tayfa full masum değil, yaptıkları çok kötü veya az kötü diye ayrım yapamayız. Mecburiyetten yapanlar ise daha kötü kendi doğasının dışında kötülük yapan insanı hiç sevmem.

Drake zaten omurgasız bir adam eski denizci. Sonra bırakıp korsan olmuş, bence genel olarak bağlanma problemleri olan bir tip. Babası öldürüldüğü için olabilir bu tabii. Ah Dof ah.
Söylenmesine gerek olmadığı için herkesin bildiği bir gerçek çünkü.;)
Millet boşa mı yırtınıyordu o kadar fikir adamı diye. :D

Bu arada Drake omurgasızlığından değil planları için emrine girdi.Law ile anlaştı bence buna dair bir teorim var hatırlayan var mıdır bilmem.
Hiç güçlenip yükselmeyi denemeden adamın adasına dalan birisi ya aptaldır yada aklında bir şeyler vardır.Drake'in aptal olmadığına da eminim.Bu işleri hızlandıracak derken Kaido'nun dikkatini çekmekten bahsediyordu.
Her ikinizin mesajlarda mantıklı geliyor. Evet en nihayetinde Drake denizcileri satışa getiren bir adam.
Law la bir ittifak içindede olabilir ama bu bana çok çakalca geliyor. Ortada Luffy gibi naif ve sorunları yumruklarıyla çözen bir karakter var ve müttefikleri bir Yonkou yu 7-8 adım ilerden takip ediyor arkasını kazıp yumuşatıyor ,müttefiklerini aradan çıkartıyor (Doff ,Doffa bianende Cc)
Bilmiyorum Aizenle Luffy nin kanka olması gibi birşey bu. Drake Kid lerin çakalı olsa daha hoş olur. Hem ipini koparmış deliler (Kid,Apoo) hem mantıktan giden adamlar var(Killer,Hawkings) bir Drake gibi kompleks altı doldurulmuş ajan eksik gibi.
Bu beşliyle Luffy&Law + tayfalar vs atsalar ben Yonkou dövüslerine göre daha zevk alacağımı düşünüyorum.

Caesar'ı ilk gördüğüm andan beri sevmişimdir. Tayfaya ya Monet ya da Barto gelsin istedim hep. Birisi mezara diğeri filoya gitti. Caesar muhteşem bir alternatif tam Oda'nın tercih edeceği bir karakter. Kişiliği var. Bilim aşkı var, amacı var. Ayrıca garip garip tüylü tüylü huyu var. Tam bizim tayfa üyesi olacak adam. Yaşayan en büyük bilim adamı olmak gibi bir amacı var sonuçta, bu amaca anca Mugiwaralarla ulaşabilir. Caesar gel kocum bu tayfa denyo dolu, bir sen eksiksin. Hem Franky'i geliştirirsin diyeceğim ama, gerçi sen daha çok kimyasal ve biyolojik silah işindesin. Mekanikle alakan yok.

Ayrıca Caesar'a kötü diyenlere laflar hazırladım. Elalemin ülkesini bölen Robin değildi galiba. Ya da çetecilik yapan Franky. Hatta tüm köyü yalanlarıyla kandıran şerefsiz Usopp değildi. Zoro'nun öldürdüğü insanların listesini çıkarsam Hitler'i geçer. Sanji'nin dövdüğü müşterileri saysam buradan Grand Line'a yol olur. Nami'nin fakir zengin demeden söğüşlediklerinden bahsetmiyorum bile.
Franky korsanlardan para çaldı altı üstü ve de sonunda o para ile gemi yapmış oldu (Adem ağacı) Hatta olayın sonunda aslında şehri koruduğu ortaya çıkıyor hatırlayın.

Zoro para ihtiyacından ödül avcılığı yapıyor yani yine sadece korsanlara zarar söz konusu.

Nami'nin durum malum.

Robin Croco'ya silahlarla ilgili bilgiyi yazmasına rağmen söylemiyor. Luffy'i kurtarıyor, diğerlerine de yardımcı oluyor. Kimseyi de öldürmüyor Pell falan.

CC'nin ise sadece çocuklar üzerinde yaptığı deneyler malum.

Demek istediğim CC bence tayfaya uymuyor açıkçası aklıma yatmıyor. Tayfadaki diğerlerini en başta kötü gibi yansıtsa da Oda aslında onlar bulundukları yerde anlaşılmayan ve sevilmeyen insanlardı. CC ise gerçekten de kötü. Çocukları alet edecek kadar.

Ben CC'ın tayfaya katılacağını zannetmiyorum. Katılıp katılmaması ise umrumda değil, seriden falan soğumam. Ve tabi yine iş Oda'nın keyfi yani isterse tayfaya da katar korsanlar kralı da yapar :D Sadece benim aklıma yatmıyor ve tayfaya katılacağını zannetmiyorum.
Artı olarak şunu da ekleyeyim Nami özellikle sadece korsanlardan çalıyordu. Dediklerin genel olarak yanlış, tamam bizim tayfa kesinlikle melek değil ama CC gerçekten kötülük konusunda bir iki gömlek daha üstte. Ha tayfaya gelirse de gelsin bana ne.

Casear'ın yaptıklarının 4'te 1'i kadar bizim tayfanın total kötülüğü varmıdır acep? Vallaa ha da billaha da @kadir t. haklı .Güce tapıyorsunuz hepiniz :( Bunu da örtmek için normalde kabullenemeyeceğiz şeyleri iyi gibi gösteriyorsunuz.Caesar tayfaya gelsin Luffy fanı olmayı bırakmakla kalmayıp o çok sevdiğim Zoro fanlarından biri olacağım.SS alın lütfen :)
Caesar'ın tayfaya gelmesinden dolayı Luffy fanlığını bırakıp Caesar gibi birini tayfa elemanı kabul edip hala tayfada kalan Zoro'nun fanı olacan ha? Bu da güzelmiş.

Dediğim gibi bölüm gelmeden herşeyi öğreniyoruz :D

Caesar hateri filan değilim.Kendisi gayet iyi boss'du.Ama işte mesele bu.Herif bi boss.Adam Luffy'nin en sevmediği tiplerden olarak damga yemiş.Benim arkamda yonko var Doffy var yeağ ğğhh derken Luffy'nin ağzına ağzına vurduğu adam değil mi bu?Ben şimdi Luffy'nin arkasında nasıl duracağım bundan sonra. :( Ne kendi adamlarına sadık.Onları çöp olarak görüyor ne çocuklara ettiği eziyet mi desem. :( Bunların daha az kötüsünü yaptı diye Bellamy'ye gıcık kapılıyor ve tayfaya gelmesi istenmiyordu bu forumda.Niye Bellamy istenmezken Caesar isteniyor?Çünkü Bellamy bi vurumluk adamken Caesar sağlam biri.

Hoş bulduk. :)
Bu kadar basit değil. Bellamy'nin ne hayali vardı ne de bir vasfı. Hiçbir şekilde uymuyordu adam. Ceaser öyle mi? En iyi bilim adamı olacak. Vegapunk'a karşı durabilecek iyi bir koz. Olay sadece güç meselesi değil, yanlış yorumlamışsın.

Bakalım Big Mom'ın adamları ile ilgili ne olacak? CC'yi istiyorlardı.

CC,Chopper,Nami, Sanji , Brook vs Bege, Pekoms, Tamago.
Minkler tarafsız kalsa bile dayanır bizimkiler herhalde. Meyvelerimiz, saldırılarımız sağlam.

Başka şeyler oldu büyük ihtimal. Çok merak ediyorum gene 1 hafta öğrenemeyeceğiz!

Ekstra sayfaya gelince.
Teach ile shichibukailer ne alaka? Teach'in onlara oku yok fakat bizim diğerlerinin var.
Sanırım bizim müttefiklerimiz diye öyle çizilmiş.

Wevil ile Luffy müttefik oluyor kesinleşti hayırlı olsun.
Oruç'un muhabbeti ne acaba? Akainu ile ilgisi ne?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık