Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 811 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bonney ve Urogue fanı olaraktan ittifak yapma düşünceleri bile baya etkiledi beni.

Killer nerde bu arada?
Akainu Bb arasında ki kutudaki kişi Kuzan mı?
Son olarak BB In kendi kutusunun ićindeki karakter kim ? Devrimcilerle bağlantılı olan?

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Caesar'ı ilk gördüğüm andan beri sevmişimdir. Tayfaya ya Monet ya da Barto gelsin istedim hep. Birisi mezara diğeri filoya gitti. Caesar muhteşem bir alternatif tam Oda'nın tercih edeceği bir karakter. Kişiliği var. Bilim aşkı var, amacı var. Ayrıca garip garip tüylü tüylü huyu var. Tam bizim tayfa üyesi olacak adam. Yaşayan en büyük bilim adamı olmak gibi bir amacı var sonuçta, bu amaca anca Mugiwaralarla ulaşabilir. Caesar gel kocum bu tayfa denyo dolu, bir sen eksiksin. Hem Franky'i geliştirirsin diyeceğim ama, gerçi sen daha çok kimyasal ve biyolojik silah işindesin. Mekanikle alakan yok.

Ayrıca Caesar'a kötü diyenlere laflar hazırladım. Elalemin ülkesini bölen Robin değildi galiba. Ya da çetecilik yapan Franky. Hatta tüm köyü yalanlarıyla kandıran şerefsiz Usopp değildi. Zoro'nun öldürdüğü insanların listesini çıkarsam Hitler'i geçer. Sanji'nin dövdüğü müşterileri saysam buradan Grand Line'a yol olur. Nami'nin fakir zengin demeden söğüşlediklerinden bahsetmiyorum bile.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynen Burgess o sanırsam. Gemi içinde takılıyordu unutmuşum.
Kuzan da sanırım ya ikili ajan çıkacak, ya gizli görevde yada artık sadece kendi çıkarını düşünüyor.
Bonney Akainu nun kızı çıkarsa adamın kalbini bayağı kırmıştır bu durum. Kill them all kafasında takılıyor ama kızına kıyamıyor falan :D Bonney harbiden ne çıkacak merak ediyorum.
Geçen sayfalarda Killer dan bahsedilmiş ben hala Killer ı göremedim gözüm ağrıdı.

Saka-san ve Aokiji birlikte çalışıyorlarsa ve bu durumdan Gorousei üyelerinin de haberinin olmadığını düşünürsek. Denizciler Saka ile bayağı bir atılım göstermiş demektir.
İleride kendilerinden iyi bir atraksiyon görebiliriz.

Geçen bir dizide şöyle bir entrika dönüyordu. Bir adam en iyi adamının karşıya sızmasını istiyordu ama karşı taraf elbette bu durumu yemeyecekti. O yüzden patron, en iyi adamının kolunu bir çırpıda alıyordu ve adam karşıya kolsuz gidiyordu. İşte kolumu aldı en iyi adamıydım onu gammazlayacağım herşeyini biliyorum diyerekten rahatlıkla içeri giriyordu ve çöküş başlıyordu. Kuzan da aynı bu şekilde içeriye sızmış olmasın? O dövüş düzmece olsun, yalandan adanın bir tarafını buz bir tarafınıda ateş/lav şeklinde logialarıyla ayarlamış olsunlar. Saka reis akıyor he.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık