Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar şu bizimkiler adaya tırmanırken kinemon ile kanjuronun üstüne düşen maymun aranan samuray olabilir mi? O maymunun direk tayfanın yanındaki iki samurayın üstüne düştüğünü ve onların adaya gelmelerini engellediğini düşünürsek o maymun=raizo diyebiliriz.

Edit: raizo samuray di maymun ise ninja çıkacak gibi. Varsayımımı geri alıyorum :D ama o maymun bi wanolu cikacak bence
Aktör-İchikawa Raizo :D
Esinlenme-Shinobi no mono

Bölüm çok iyi. Reyizi gördüm ya bana yeter. Ayrıca bu Jack ne manyak bir şey çıktı.Seriye biraz heyecan katacak kol bacak koparmalar falan:alkis:

Arada katılan espriler gayet güzel bence. Hatırlıyorum ''Elf gözlerin neler görüyor, Ankara gibi olmuş'' falan iyiydi. Bu arada Jack Jarrah ne demek acaba Smoker-san

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bölüm çok iyi. Reyizi gördüm ya bana yeter. Ayrıca bu Jack ne manyak bir şey çıktı.Seriye biraz heyecan katacak kol bacak koparmalar falan:alkis:

Arada katılan espriler gayet güzel bence. Hatırlıyorum ''Elf gözlerin neler görüyor, Ankara gibi olmuş'' falan iyiydi. Bu arada Jack Jarrah ne demek acaba Smoker-san
Lost'ta Sayid Jarrah isimli bir karakter vardı. O söylüyordu bu lafı, "My name is Sayid Jarrah, and I am a torturer." diye.

Roronoa Zoro

Yahu Jack'e destek ekip gelmiş deniyor da adam ülkeye giriyor yahu, HAYVANLARDAN OLUŞAN SAVAŞÇI BİR ORDU. Robin'in lafına bakarsak yüzbinlercesi yaşıyormuş hem de. 2 filo ile 100.000 kişiye girecek değil ya bu herif.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık