Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlar bilmiyoruz diyor Jack hala işkence ediyor.Bir 'kıtlık' olduğu doğru ama Jack'in kafasının içinde o kıtlık.

Sadece resimlere bakmak bile etkiledi beni. Mink kabilesi gerçekten zor bir duruma düşmüş. Karşınızdaki düşmanla alıp veremediğiniz bir mesele olabilir, eski bir husumetiniz olabilir, bir arkadaşınızın canını yakmış olabilir ya da ülkenizi tehdit ediyor olabilir. Ancak kendisini uzaktan-yakından tanımadığınız biri için bu acıları çekmek, üstelik karşınızda laf anlamayan bir düşman varken gerçekten üzücü. İnu ve Neko ikilisi kendilerini çok sevdirdikleri için böyle etkilendim belki de bilmiyorum. Üzüldüm ama güzel bölümdü. Oda bazı şeyleri çok güzel yansıtıyor.

Jack'e bir parantez açmak istiyorum.

Yonkou sağ kolu demek, Luffy'nin gücünü övdüğü biriyle (ve onun dengi başka bir kralla) 5 gün savaşabilecek kadar hayvan biri olmak demekmiş. Luffy'nin bu zamana kadar gücünü övdüğü kişilere baktığımızda nerdeyse amiral altı adam yok. Ki kendisinin de amiral seviyesinden çok uzaklarda olmadığı gerçeği var. Biri amiral seviyesinden çok uzakta değilse neden Neko ve İnu ikilisinin gücünü övsün ? Mantıken sakat bir durum değil mi ?

Bana göre Luffy, yendiği ve geçmişte bıraktığı bir adamın (Mingo) seviyesindeki kişileri (İnu-Neko) övecek biri değil. Hadi ben yine de alttan alarak diyim ki İnu-Neko ikilisi Mingo ayarında adamlar. Jack bu iki canavarla 5 gün boyunca durmadan savaşabilmiş beyler :eek: Üstelik adamda çizik yok. Durunnnn, daha bitmediiiii :D Bir de bu adam 5 günlük savaş sonrası Fujitora, Sengoku ve Tsuru'nun olduğu bir konvoya saldırabiliyor. Hiç mi yorgun düşmedin be adam! Hiç mi gücünü toparlama ihtiyacı hissetmedin ? o_O

Bir yonkou adamı bu kadar acımasız olabilir. Kaido'nun karakteri bu hayvanlara da yansımış. Açıkça söylüyorum. Dün gelen spoiler resmini gördüğümden beri bu adamın bu manyaklıkla nasıl oluyor da vücudunda bir yara izi bile olmayışı dikkatimi çekmişti. Son olarak Luffy'nin övdüğü iki adam karşısında gece gündüz 5 gün savaş veren ve bu savaşı hasar almadan atlatabilen, üstüne amiral konvoyuna saldıran bu adamın fiziki olarak dayanıklılığı muazzamdır. Ve uyanış modunu geçmesine rağmen Luffy'ye hatırı sayılır bir hasar veremeyen Mingo bu adama hiçbir saldırısı ile zarar veremez. Fiziki dayanıklılığını geçtim bir de bu dayanıklık üzerine b. haki.. Aşılması çok güç bir savunma karşımıza çıkar.

Jack'in 1 milyar ödülü olduğunu duyduğumda, bunun gücü ve manyaklık seviyesiyle ilgili olduğunu, Mingo'nun ödülü güncellense ve 1 milyar olsa bile Jack'in daha güçlü olabileceğini söylemiştim. Çünkü bu adamın anası babası dünyaca ünlü insanlar değil, D. gibi bir soyun mensubu değil, Mingo gibi yer altı bağlantıları olan, eli-kolu her yana uzanan bir adam değil (zaten o işleri yürütebilecek kafa yapısında biri değil :)), kutsal ejder değil.... O yüzden Jack'in geriye bıraktığı tek şey gücü ve manyaklığı oluyor. Ben yine de ödüle göre değerlendirmiyim dedim, aceleci davranmıyım dedim.. Sonuçta ödüller fazlasıyla yanıltıcı olabiliyor. Ancak bu bölümde İnu ve Neko ikilisi ile 5 gün dövüşebildiğini ve hala sapasağlam olabildiğini gördükten sonra, Jack'in bana verdiği izlenim Mingo'nun kafasını eze eze pestilini çıkaracak kadar çılgın bir güce ve manyaklığa sahip bir adam olduğudur :good:

Uzun zamandır ilk defa çok iyiye bastım oyu. Hem Jack'in gücü ve psikoluğu yüzünden hem de Mink kabilesinin düştüğü durumdan etkilenmem yüzünden. Çevirisi çıktıktan sonra da yazılacak şeyler çıkar. Beklemedeyiz.

Edit: Uğruna bir adayı düşünmeden dümdüz edecek bir silah kullanıp o kadar adama işkence edecek kadar ne yapmış bu Raizo, kimmiş, neymiş bu Raizo ? Bu bölümle birlikte çok daha fazla merak etmeye başladım. Oda altına bu kadar şey koyduysa Raizo'nun, Kaido için çok önemli biri olmalı.

Son düzenleme:
Ceaser yap 1-2 güzel hareket,gir tayfaya . Vegapunk'a karşı adamımız olsun .
Sanji görünmesine göründü fakat kesmedi neler yaptığını ya da tayfayla herhangi bir şekilde görmeden göründü saymayacağım.

Doflamingo diyoduk daha manyağı geldi :D Kaido da bu Jackten daha manyak çıkar.

Manyaklık leveli
Kaido-10
Jack-9
Doflamingo 8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık