Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak Smoker adam ne demiş. Yani tamamen iyileştiler demiyor ama gözle görülür bir şekilde iyileştiler diyor. Bu arada Kaido'ya katılıyorum bu konuda böyle bir savaşta bir tarafın sürekli 12 saat dinlenmesi çok iyi bir avantaj. O 12 saatte yaralarını diktirebilirsin iyileşebilirsin (gözle görülür bir şekilde) uyuyabilirsin. Ama Jack'ın öyle bir avantajı yok. 5 gün uyumadan savaşmış 2 taraf ile. Sonra onları yendikten sonra amiral eski filo amirali ve sağlam bir koramiral'ın oldugu 4 gemiye saldırıp üç tanesini batırmış. Beklentilerimi aştı bu bölüm. Jack'ın bu kadar güçlü olucağını düşünmüyordum. Jack Doflamingo'yu trunkıyla topaç gibi çevirip döndürür.
Demek ki ağır bir yara almamış bu adamlar. Ben buradan bu sonuca varırım. Büyük yaralar öyle dinlenmeyle falan iyileşmez. Bak Law'da Ope Ope no Mi gibi tıbbın ötesinde bir meyve var, 1 hafta oldu hala kolu iyileşmemiş. Ya Jack bunlara ağır hasar veremedi ya da sadece sizin bildiğiniz mucizevi bir iyileşme güçleri var. Ayrıca Inuarashi ve bilimum Mink'in işkence esnasında aldığı yaralar bir haftadır iyileşmemiş. Hatta Inuarashi bir haftadır yataktan çıkamamış. İddianıza göre 12 saatte yaraları iyileşen adamların, şimdiye çakı gibi olması gerekmez miydi?

Ki daha Jack gibi 2 isim daha var Kaido'nun elinde.
Bunlar ne ayak böyle .
Zaten minklerde şaşırmış Jack gibi canavar biri Kaidonun emrinde diye.

Bu Kaido tanımsız bir karakter...

Gerçi Killer'da ışık var ama Kidd bir Kaido olamaz. Zaman kısıtlı kısa sürede Kaido-Jack konumuna gelebilmeleri mümkün değil.
Bir yandan katılsam da bir yanım da hayır diyor maalesef. Kidd ana karakter olsaydı Oda lastiğe bulduğu onca şeyden fazlasını metal içinde bulabilirdi diye düşünüyorum . Bence Luffy'de dahil novalar içindeki en yükseklere oynayabilecek 2 kişiden birisidir bence.

200.000 Mink olduğu nerede geçiyor? Jack, rakiplerinden birini 12 saatte yenemiyorsa, gücü onlara yakın demektir. Bunu tartışmak bile abes. İki taraf da birbirlerine hiç üstünlük kuramamış, kimyasal silah kullanılınca yenilmişler. Kafana göre konuşuyorsun şu an. Sicilyalı her şeyi olduğu gibi anlatıyor.
http://www.mangastream.to/one-piece-chapter-806-page-14.html

Burada Robin söylüyor yüz binlerce nüfus olduğunu. Kesin değil ama şehrin büyüklüğüne bakılırsa kesine yakın, minkler epey kalabalık.

şimdi jackle kaido arasında ne kadar fark vardır ? her zaman düşündügüm gibi yani bence wb aynı anda marco ve jozuyu dövebilir gencken... burdada öyle bir sey olabilirmi ? peki öyleyse tamam dofun neden bu kadar kaidodan korktugunu anladıkta, bu adamı kim nasıl indirecek ? lawın meyve işe yarar ama hakisi hayatta yetmez, zoronun hiç yetmez. sanji herhalde gıdıklar. luffynin g4 saldırıları muhtemelen jacki indirebilir belki ama ya kaido ? harbiden bu kaidou ve tayfası hayvan oglu hayvan cıktı :D

şimdi jackle kaido arasında ne kadar fark vardır ? her zaman düşündügüm gibi yani bence wb aynı anda marco ve jozuyu dövebilir gencken... burdada öyle bir sey olabilirmi ? peki öyleyse tamam dofun neden bu kadar kaidodan korktugunu anladıkta, bu adamı kim nasıl indirecek ? lawın meyve işe yarar ama hakisi hayatta yetmez, zoronun hiç yetmez. sanji herhalde gıdıklar. luffynin g4 saldırıları muhtemelen jacki indirebilir belki ama ya kaido ? harbiden bu kaidou ve tayfası hayvan oglu hayvan cıktı :D
Tepki çekmek pahasına riski göze alıyorum, ama Jack için konuşuyorsan bence Zoro da Lawda etkiler saldırıları ile.
Luffy zaten muhtemelen Jacktan daha güçlü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık