Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O bu değilde... Şu 1 milyar beli ödül olayı muhtemelen hikaye...

Peki sizce 3 silahşorlerin 4. sü kim olacak ???????????

Tabiki zoro.. Adınıda değiştirirler ZARZANYAN yaprlar bakında görün

Jack'e balon muamelesi yapmak çok yanlış. İnuarashi günümüzde yenilmiş ve sargılı gözüküyor. Ama flashbackin henüz gördüğümüz kısmında daha yara almayı bırak bir saldırı bloklama dışında savaşmadı bile. Daha uzun bir savaş bu ve bence Jack kediyi de köpeği de ayrı ayrı yenmiştir. 2 si aynı anda dalsa alırlardı ama ona kesin gözüyle bakıyorum.

Güzel bölümdü , yeni okuyabildim.
Neko ile İnu güçlü herifler , E.oda artık yeni dünya halklarının bile kendi adalarını koruyacak kadar güçlü olacakları mesajını vermiş oldu.
Bu gibi mesajlarla Yonkouların bölgeleri için ne çetin savaşlar verebileceğininde sinyalini veriyor.Ve ben bu bölüme bakınca alakasız olacak ama Edward Newgate'nin nasıl bir güç olduğunu çok daha iyi anlamaya başladım.

Öncelikle hemen gaza gelmemekte fayda var.Çünkü Jack henüz moda girmemiş gibi duruyor.Yorumlardan okuduğum kadarıyla hemen millet heyecana gelip İnu ile Nekoyu nerdeyse amirale bile yürütecekler.Tabi şaşırmadığım kısım Doftan güçlüler muhabeti oldu .

1 Milyar ödüle çok şaşırdım skalanın bir anda bukadar yükselmesi tuhaf durdu.

ayrıca jack gerçekten ruh hastası izlenimi verdi bana.Bir Jason havası var.Sürekli gözleri perdeli gölge şeklinde çiziliyor.

Güzel bölümdü , yeni okuyabildim.
Neko ile İnu güçlü herifler , E.oda artık yeni dünya halklarının bile kendi adalarını koruyacak kadar güçlü olacakları mesajını vermiş oldu.
Bu gibi mesajlarla Yonkouların bölgeleri için ne çetin savaşlar verebileceğininde sinyalini veriyor.Ve ben bu bölüme bakınca alakasız olacak ama Edward Newgate'nin nasıl bir güç olduğunu çok daha iyi anlamaya başladım.

Öncelikle hemen gaza gelmemekte fayda var.Çünkü Jack henüz moda girmemiş gibi duruyor.Yorumlardan okuduğum kadarıyla hemen millet heyecana gelip İnu ile Nekoyu nerdeyse amirale bile yürütecekler.Tabi şaşırmadığım kısım Doftan güçlüler muhabeti oldu .

1 Milyar ödüle çok şaşırdım skalanın bir anda bukadar yükselmesi tuhaf durdu.

ayrıca jack gerçekten ruh hastası izlenimi verdi bana.Bir Jason havası var.Sürekli gözleri perdeli gölge şeklinde çiziliyor.
Adamın psikolojisi bozuk,manyağın teki gibi bir tipi var,o yüzden ödülü yüksek olabilir :)

Luffy gibi birinni Enies Loby , alabasta , Impel Down , Marineford , Dressrosa gibi dünyanın en temel ve eşi benzeri görülmemiş olaylara bulaşması , Dragon gibi bir adamın oğlu olmasına rağmen 500 M ödül alması , fakat Jack 1 Milyar ödülle ne yapmış olabilir ki?

1 amiral , 1 eski Filo amiralinin olduğu gemiye saldırırken '' Siz benim kim olduğumu sanıyorsunuz '' deyişi felan heralde bu Jack dünyayı sarsan büyük bir olayda baş rol oynamış olmalı.Yoksa o ödül çok fazla.

Bu gidip bir kaç ülkeyi haritadan felan sildi heralde.Hemde değerli ülkeleri.

Köpek le jack hiç savaşmamış gibi konuşuyorsunuz. Bana biraz savaştılar gibi geldi köpeğin yüzünde darbe izleri var sanki

Çok rahat alır emin ol.
Hiç zannetmiyorum. En fazla 2 bölüme anlayacağız neyin ne olduğunu.

Oda direkt Jack'in gelip etrafı darmaduman etmesini gösterse minkleri işlememiş olurdu o yüzden en başta biraz dayak attırdı ve bize minklerin gücünü gösterdi. Mesela şu an forumda herkes etkilendi minklerden demek ki amacına ulaştı. Şimdi Jack asıl formuna geçti ve asıl gücünü göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık