Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'a denk bir tane kılıç ustası çıkacağını düşünüyorum ben. Birden fazla veya Mihawk'tan güçlü çıkacak birisi olduğunu sanmıyorum.

Wano demişken, Wano hasırşapka tayfasının himayesine girecek ilk yer olacak bence.
Balıkadam adası Hasırşapka tayfasının. İlk orası girdi.

Bence gücüne de örnek olur. Fujitora gibi k.hakide üstün biri fark etmeden koskoca 2 gemiyi nasıl batırabilicek? Hadi Sengoku ve Tsuru yaşlı k.hakileri yok diyelim ki onların da vardır. Fujitora nasıl fark etmeyecek salak mı bu adam? Aklıma dediklerinin olması için 2 neden geliyor.
Ya Jack harbiden zeki fark ettirmemiş yada Fujitora salak k.hakisiyle hissetmesine rağmen bir şey yapmıyor.
Top atışı çarpsa gemi batıyor. O zaman örnek verilemez gücüne.
Fujilerin olduğu gemi haricinde batmış işte 2 gemi. Top atışıyla vurduysa gücüne kanıt olamaz.

Bence gücüne de örnek olur. Fujitora gibi k.hakide üstün biri fark etmeden koskoca 2 gemiyi nasıl batırabilicek? Hadi Sengoku ve Tsuru yaşlı k.hakileri yok diyelim ki onların da vardır. Fujitora nasıl fark etmeyecek salak mı bu adam? Aklıma dediklerinin olması için 2 neden geliyor.
Ya Jack harbiden zeki fark ettirmemiş yada Fujitora salak k.hakisiyle hissetmesine rağmen bir şey yapmıyor.
O dediğin şeyi Law'da yapıyor gayet rahat, Fujitora meteor indiriyor, Law room ile yer değiştirip meteoru gemisine çarpıtırıyor, al sana bir gemi gitti.

Ya ben Luffy bunların enselerine çöküp adayı ele geçirecek demiyorum ki. Kahramanlık falan yaparlar adamlarda kendi istekleriyle kabul ederler.
Kahramanlığı WB-Shanks filan da yapardı.Her ağlayana yardım eden kişiler bunlar.Ayrıca bunlar imparatorları takmayacak derecedeyse Luffy'nin kahramanlığı neye yarar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık