Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş 1 milyarlık adamı halat sallar gibi yere çaldı ya hemen Zoroyla kıyaslayın ki bir şeyiniz eksilmesin. Zoro ne alaka şu adamlarla. Daha ufak tavşandan ayar yiyen adama dükleri yedirdiniz.
Şimdi kaybolmaya gitti ya kesin Kedi ile karşılaşırlar. Sen de iyice Zoro fanı antisi olmaya başladın :/

Arkadaş 1 milyarlık adamı halat sallar gibi yere çaldı ya hemen Zoroyla kıyaslayın ki bir şeyiniz eksilmesin. Zoro ne alaka şu adamlarla. Daha ufak tavşandan ayar yiyen adama dükleri yedirdiniz.
Sende başkasına sallasan şaşardım. En az 5 kişiyle kıyasladılar. Ben Zoro ile de Jinbei veya başkası ile de kıyaslamaya karşı çıkmanı beklerdim.

Mera mera no mi'yi amatörce kullanan Sabo karşısında Jesus Burgess aciz kalmıştı ki kendisi bir yonkonun birinci Tümen komutanı. Jinbe ise mera mera no mi'ye tam hakim adamla 5 gün dövüşüp yenilmiyor. Böyle bir adam yeni dünyada tutunamayacak demek? :D Bu iki karakter Jinbe'den güçlüdürler ama çok bariz üstün değillerdir.
Bu iki kral Jack'in saldırısını durdurabiliyor,
Jinbe'de Sakazuki'nin saldırısını durdurabiliyor ? :)
Amatör kullanıcı ama yediği gibi Hiken atabiliyor. Sanki dünkü çocuk gibi söylemişsin. Jinbei güçlü ama onu överken diğerini gömmeye gerek yok.

Amatör kullanıcı ama yediği gibi Hiken atabiliyor. Sanki dünkü çocuk gibi söylemişsin. Jinbei güçlü ama onu överken diğerini gömmeye gerek yok.
Birkaç hikenle bitap Düşen adam Burgess, doktor istiyor, Jinbe 5 gün aralıksız dövüşüyor. Şimdi Burgess sırf birinci Tümen komutanı diye kayıramam ki :D Zaten iki yıl önce direk kaçıyordu ateşten.
Neyse bekleyip görelim. Jinbe'yi üç arc gördük diğer adamlar birkaç bölümlük isimler. Şimdiden birbirimize girmenin manası yok ama amiral saldırısı tutan adam yonko yardımcı kaptanının hortumunu da tutar, kedi gibi bir yardımcı kaptanı yere de gömebilir. Benim şuan için görüşüm bu, krallar birazcık daha güçlü çıkarlar Jinbe'den anca.

Bence de Zoro , Neo ve İnu'dan güçlüdür.

Zoro Nekomamushi ile karşılaşmaya gidiyor. Ama Carrot'tan sonra Zoro'nun işi zor.
Carrot'u ıskalayıp elektriği yiyen Zoro'yu Nekomamushi karşısında görmek istemiyorum. Yerden yere vurulur Jack'e olduğu gibi. :/

Luffy Fuji'yi övdü adam amiral çıktı. Şimdi de bunları övüyorsa Zoro biraz dikkatli olmalı değil mi? :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık