Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız silah falan olmasa bu iki patili bizim mamutu haşat ederler gibi bir izlenim oldu. :D Tabi tek sayıdan yola çıkmamak lazım.

Ben iyi açamadım demek ki çok takılma öyle şeylere. :D
Aynen öyle. Luffy birisini çok güçlü diye etiketlediyse o adamdan korkacaksın. :D

Karakterleri beğendim, bu arc Jack'in gücünü görmekle birlikte CC'nin nasıl bir cevher olduğunu da göreceğiz gibi.

Oda, 4+1 yapıyor uzun zamandır. Bence yavaştan alışın. :)

Bir de FB ve arc gayet seri ileriliyor. Uzun uzun farklı olaylara girmeden adanın olayına geçti.
Gerçekten 4+1 yapsa kabul de sürekli araya bilmem ne günleri falan girmese daha iyi olacak. 2+1 veya 3+1 gibi oluyor daha çok. :/

Artık Jacke çuval desem yeridir. Bir daha ki bölüm karizmayı toparlaması lazım. Bu ne rezillik. ''Yok etmeyi seviyorum'' eee sonra? Sonrası yok.

Nekomamushi ile Inurashi'yi Luffy barıştırırsa direkt ara arca falan gerek yok direkt WG'ye veya Yonkou'ya dalmaya gidebilir.

Zou'nun yiyeceklerinin doğallığından mı nerden geliyor bu güç? Beleş balıktan mı?

Kaidouu

1B :beli:ödülün abartı olduğunu düşünüyorum her ne kadar sağ kol bile olsa...Gol D Roger a 2,5B :beli:ödül bağlamıştı yabancı fanları.Bana Jack uçuk geldi açıkcası...

@Monkey D. Dragon
Jack Reyiz tahrik olmayı seviyor. Tahrik ettiler 2 hafta sonra şovunu göreceğiz. :/

Yalnız ben fikir değiştirdim. Jack ne olursa olsun kimyasal kullanacak bir tipe benzemiyor.
Ya o Koyun Adam ya da Sanji'nin dövüştüğü kız basmıştır kimyasalı.

Mesaj editleyeceğime mesaj atmışım şaka gibi. :/

@Monkey D. Dragon
Jack Reyiz tahrik olmayı seviyor. Tahrik ettiler 2 hafta sonra şovunu göreceğiz. :/

Yalnız ben fikir değiştirdim. Jack ne olursa olsun kimyasal kullanacak bir tipe benzemiyor.
Ya o Koyun Adam ya da Sanji'nin dövüştüğü kız basmıştır kimyasalı.

Mesaj editleyeceğime mesaj atmışım şaka gibi. :/
Bilememde karizmaısnı fena çizdiler. Bir insan 1 milyarın ağırlını bu kadar hızlı harcayamazdı :D Al o kedi köpeği git Kaidoya yürü direk :D Hiç 300 bölüme falan gerek yok.

Yalnız ben bu minkleri çok sevdim.

-Çok karizma çok kral adamlar.
-Silahşörler acayip cool duruyorlar.
-Köpeğimiz kendinden çok emin duruyor. Zaten tek eliyle Jack'i durdurması olsun, duruşu ağırlığı olsun her şeyiyle adam ben ağayım diyor.
-Kedimiz ise tam manyak. Soru yok sual yok direkt geldiği gibi yere çarptı 1 milyarı. :artiz: Tipi de ürkütücü duruyordu ayrıca. :/

Irk dediğin böyle olur işte. Cüceler, balıkadamlar falan hikaye bu adamların yanında. :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık