Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabii o ayrıntıda gözüme çarptı, belki Zoan meyvesi yemiştir belki bu Minkler insan formuna da giriyordur, belli olmaz. Arka profil baya benziyor, saç pelerin falan.
Bir Mink'in insan olabilmesi için, insan meyvesi yemesi lazım önce. O meyve de kullanılır durumda. Paylaştığın resimdeki eleman bariz bir insan. Teknik olarak kedi meyvesi yemiş bir insan olabilir sadece. Bir insanı da Minkler kral yapmazlar başlarına.

dr.hiluluk

Lufinin ödülünün artmasını bekleyenler boşuna beklemesin çünkü jack ölü

Ödüllerin hiçbir değeri yok gözümde, Düzgün bir tane ödül avcısı görmedik ki bütün seri boyunca.. Kim bu adamları yakalayıp parasını alabilecek ?! Karasakal 500'lük ace'i verip shichi oldu, Bunu yakalayıp verse demek ki hükümeti üstüne yaparlar.

Ödüllerin hiçbir değeri yok gözümde, Düzgün bir tane ödül avcısı görmedik ki bütün seri boyunca.. Kim bu adamları yakalayıp parasını alabilecek ?! Karasakal 500'lük ace'i verip shichi oldu, Bunu yakalayıp verse demek ki hükümeti üstüne yaparlar.
onepiece.wikia.com/wiki/Category:Bounty_Hunters

Bugüne kadar çıkan 11 ödül avcısı varmış. En güçlüleri jean ango idi o da kafa dede tarafından teklendi işte düşün seviyeyi. :(

Ahaha çok haklısın bencede bu ödülleri kim alıyor kimse alamıyorsa niye ödül koyuyorsun kardeşim :D

Belkide teşvik etmeye çalışıyorlardır. Oğlum bakın bu kadar para veriyoruz heves edin, hazine-define aramak yerine böyle yapın şöyle yapın. Ama tık yok iki meslek grubuna mensup herkes; pirate-marine.

Edit: Adam üye oldu seni alıntılamak için :D

onepiece.wikia.com/wiki/Category:Bounty_Hunters

Bugüne kadar çıkan 11 ödül avcısı varmış. En güçlüleri jean ango idi o da kafa dede tarafından teklendi işte düşün seviyeyi. :(
Zoro ilk çıktığında ödül avcısıydı, Arlong bile çekiniyordu. Kuro denizciler,ödül avcıları peşini bıraksın diye o kadar entrika çevirmişti. Ondan sonra ödül avcılarının lafı bile açılmadı. Şan,Şöhret,Para peşinde koşan bir dünya insan olmasını lazım bu serinin içinde. Adamları sahaya çıkmaya iten şey para diye güçlü olamamaları gibi saçma birşeye de kapılmak istemiyorum.

Belkide teşvik etmeye çalışıyorlardır. Oğlum bakın bu kadar para veriyoruz heves edin, hazine-define aramak yerine böyle yapın şöyle yapın. Ama tık yok iki meslek grubuna mensup herkes; pirate-marine.

Edit: Adam üye oldu seni alıntılamak için :D
''İti ite kırdırmak'' tamam iyi düşünce ama korsanların ''yazılı'' olmayan kuralları gereği birbirlerini hükümete satmazlar, satmamaları gerekir. Shichilere de hükümetin köpeği gözüyle bakan adamlar bunlar.
20-30 milyon beli ömür boyu yetiyordur belki OP dünysaında bir insana ama bunlarında birliği gibi birşeyi olmalı ve bir güç unsuru olarak seride olmalıydılar.

Bir Mink'in insan olabilmesi için, insan meyvesi yemesi lazım önce. O meyve de kullanılır durumda. Paylaştığın resimdeki eleman bariz bir insan. Teknik olarak kedi meyvesi yemiş bir insan olabilir sadece. Bir insanı da Minkler kral yapmazlar başlarına.
Onuda ihtimal olarak ekleyecektim fakat Chopper'de olduğunu biliyorum. Paylaştığım resimdeki şahsın boyuna, pelerinine ve saçına dikkat ettim ve aradaki boyut farkını gördüm. Bunun sebebini de gece-gündüz ilişkisine yordum. Ayrıca Minklerin tüylü-tüysüz türleri de varmış, Wanda kendi bakış açısından açıkladı durumu. Belki Mink'ler, Balıkadamlar gibi belli bir yaştan sonra insandan hayvana-balıktan insana tarzı bir dönüşüm geçiriyordur. Üstüne Shanks olayı devreye girince, İnu Shanks ile karşılaştı ise Neko'da Crocus ile karşılaşmıştır diye mantık yürüttüm. Yani oradan şuradan toplama bilgileri birleştirince böyle bir teori ortaya çıkıyor, kesin değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık