Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödül ile ne alakası var. 2 türlüde çıkabilir ama Jozu'nun ödülü 800 falan çıkarsa ne yapacaksın.:(
Jozu WB'nin 3.adamı. Jack Kaido'nun 1.adamı. :/
Ödülle alakası yok zaten.

Jack vs Doflamingo açsın bir ara biri de anket konularına ibretlik bir konu daha eklensin. :/
Dressrosa arcında açılan 10 anketin 9'u ibretlik olarak duruyor vs konularında.

Ödül ile ne alakası var. 2 türlüde çıkabilir ama Jozu'nun ödülü 800 falan çıkarsa ne yapacaksın.:(
Cidden 1 milyar beri değerinde ki güçte adam olsa Doflamingo, dünya hükümeti onun öncesinde de o kadar olay olmasına rağmen Luffy'nin ödülünü sadece 100 milyon mu çoğaltır? Dünya hükümetinin parası mı yok böyle bir tehlikeyi durdurmak için sadece 100 milyonluk bir artış yapsın?
Doflamingo'ya Law amiral diyince beti benzi atıyor, Jack iki tane amiralin olduğu konvoya saldırıyor. Bu yonkoya tek saldırmakla eşdeğer. Üstelik Tsuru'da var.
Doflamingo'ya yonko dediğinde üç buçuk atmıştı :(

Tek birşey merak ediyorum hala Jack Doflamingo'dan güçsüz çıkacak diyen var mı :(
Buradayım. Birkaç hafta sonra belki de Luffy bu adamı tek başına duman edince ne diyeceksin peki? Dof'u deviremeyen adam Jack'i devirince "ama ödülü 1 milyardı nasıl olur?" mu diyeceksin? :) Ha bir de Jack>Dof düşüncesine karşı çıkıyorum ben, aynı düzeyde olabilirler.

Önceki yorumları okumadım yazan olmuştur belki bu ödül işi zamanlada artan birşey gibi duruyor. Don Chinjo nun 500 ün üzerinde ama bu adam kaç yıldır yeni dünyada denizlerde korsanlık yapıyor. Jack içinde aynı şey geçerli. Kim bilir kaç şehir yıktı geçti.
Ace hakkında da bir şey yazmak gerekirse, Ace iki yılda o ödülü almış biri, eğer yaşasaydı şuan ki ödülü elbette daha fazla olacaktı.
Yanı demek istediğim ödül=güç demek değil ki bunun en basit örneği Teach. Adamın ödülü yokken marinefordda neler yaptı.

Buradayım. Birkaç hafta sonra belki de Luffy bu adamı tek başına duman edince ne diyeceksin peki? Dof'u deviremeyen adam Jack'i devirince "ama ödülü 1 milyardı nasıl olur?" mu diyeceksin? :) Ha bir de Jack>Dof düşüncesine karşı çıkıyorum ben, aynı düzeyde olabilirler.
Zaten öyle olacak büyük ihtimalle :D Ana karakter derim ne diyeceğim.
Daha önceden kendinden güçlü kişileri yendiği gibi bu seferde yener. Lucci'nin kılına zarar verecek gücü yokken adamı patates etti mi etti ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık