Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 808 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tüh ya. bölüm çıkmadı diye yine eğlenip zaman geçiririz diyordum. :/

Ciddili konuşuyorsak o zaman: Bence bu Kaidou, ope ope'nin önceki kullanıcılarından biri tarafından ölümsüzleştirilmiş. Dof da ondan görüp peşine düşmüş muhtemelen. Kaidou ölmeye çalıştığından, bu işlem onun isteği dışında yapılmış olabilir.

Ek: Evet benziyor Davy Jones'a.

Bence Big Mom ama dedikodu çıkmasın diye gizli gizli buluşuyorlar.
Ruhları o kış adasına gömüyor, Doflamingo'da buna 100 ruh borçluymuş ondan hizmet ediyor :oleyo:

E tamam işte aynı şey lanetlenmiş o da Davy Jones gibi. Gençlik kuyusu vardı la bir de ahaha oha :D

Tutuklanmalar etkiledi ya bölümün çıkışını.:( Jack'in elamanlar çok iyi heryerlerinden boynuz çıkmış. Jack'in tipi weevil gibi çıkmasa bari. :( Saçlar ona benziyor.
Momo'nun, niye peşine düştüler diye herkes merak ediyordu. Şu resimlerden gördüğüm ve Sanji'nin dövdüğü Koyun adam bakınca Smile Meyveleri tam manasıyla Zoan gibi değil.Bu zamana kadar gördüğümüz Zoanlar tam manasıyla hayvana dönşüyordu. Drake, lucci'yi buna örnek verebiliriz. Ama smile meyvelerinden elde edilen Zoanda ise sadece bazı yerleri Hayvana benziyor. Tam manasıyla hayvan dönüşemiyorlar.Aynı Karayip korsanlarında da böyleydi.Tek dönüşebilen Momo bu sebepten onu istiyorlardır sanırsam.

Orada Sengoku, Garp, Marco, Shanks falan vardı da işte Oda normalde konuşturur da bilerek konuşturmamıştır. Uydurur bir şeyler gene. :D
Hafızasını kaybetmiştir o da. :/

Ruhları o kış adasına gömüyor, Doflamingo'da buna 100 ruh borçluymuş ondan hizmet ediyor :oleyo:

E tamam işte aynı şey lanetlenmiş o da Davy Jones gibi. Gençlik kuyusu vardı la bir de ahaha oha :D
Dof 500 ruh yollamış işte daha neyine yetmiyor. :D

OP'ta gençlik kuyusu mu vardı la? Hatırlamıyorum. :D

Stream ve panda Franky için gaz ve barut kokusu almıyorum diye çevirince itiraz etmiştik. Bakın ne oldu şimdi :(

Bölüm pek iç açıcı gelmedi bana. Sabırla bekleyemiyorum şu bölümlerin ilerleyişini.Sebebi de şu arc'ı bir türlü filler havasındaymış gibi düşünmeden edememem. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık