Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 808: Dük Inuarashi

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ossan you're so strong diyor isshoya. sadece, ne oldugunu bile bilmedigi, meyve yetenegine göre yorum yaptıgını sanıyorsan luffynin, birsey diyemem. çünkü bellamy bile luffyi hakisiyle degerlendiriyor. yani so strong = amiral. :D

dukede ise... you must be super strong diyor. öyle görünüyorsunuda ekliyor. ortada bu sefer meyve bile yok. senin görüsünede saygı duyarım ama, bence sadece ebata degil, hayvanın saldıgı aurayıda hesaba katıyor.

üstelik wanda onun gücüne jack karsısında güveniyor. kimse farketmedi yada doflamingo daha cafcaflı oldugu için kimse konduramıyor olsada, :D jack sadece hortumunu sallayarak binaları bölüyor. e.odanın gösterdigi sey, saf bir güc ve haki kütlesi. eger böyle 2 adamı daha varsa kaidonun. üstüne birde kendisi ee tabiki adamlar yeni dünyayı yönetir.
Tamamda inurashi Dof Seviyesi yapar bu ki saçma hani güçlü tabi Luffy dediyse ama sanmıyorum o kadar güçlü olduğuna :D

Niye ki Dof kadar karizmatik değil diye mi ya güçlüyse Dof'tan Jack'in silahsız gelse Inuarashi'yi yenemeyeceğini söyleyen Wanda var.
Eğer Inurashi Dof seviyesi olursa Jack Dofu döver mantığı çıkar [ ki normal ]
ama bu Kaido'nun 1. adamı bile değil güç seviyesi pırtlar o zaman Luffy Handikaplı Dof'u yenerken zorlandı.
O durumda biz hiç Yonko'nun yanına gitmeyelim adam üfleyerek döver :flaugh:

Dof'dan daha güçlü birini yenebilecek düzeyde Luffy. O yüzden Jack'in Dof'dan güçlü olup olmaması önemli değil pek.:D

Bu mamut sag kol ise kaido nun da tayfa fos.Inanmam ben.Salakca orulmus sacli bi tip la.Gene sacma bizimde bolumleri uzatacak mangaka ama neyse.Bunlarin orada durmasi icin neden yok.Bir sey yapamazlar.Direk wano ya gitmeleri gerek.Got kadar yerde arc yapacak gene allahim.

Yeni dünyadaki adalar hakkını veriyor,Wano, mink,gerçekten güçlüler.Jack Kaidonun en güçlü 3 adamından biri,yanındakilerde komutasındakiler yani çok güçlü değiller.Sanji zaten shephead i dövmuştü.

Eğer Inurashi Dof seviyesi olursa Jack Dofu döver mantığı çıkar [ ki normal ]
ama bu Kaido'nun 1. adamı bile değil güç seviyesi pırtlar o zaman Luffy Handikaplı Dof'u yenerken zorlandı.
O durumda biz hiç Yonko'nun yanına gitmeyelim adam üfleyerek döver :flaugh:
Sağ kolu diyor ben 1.adamıdır diye düşünüyorum. Dof'i den güçlü diyede düşünüyorum Jack'i. Doğal olarak inuarashi'nin de Dof'tan güçlü olma olasılığı var. :( Buralar shinsekai daha adını bizim duymadığımız sağlam karakterler vardır.

Ayrica Jack'a haber verin diyen adamda Kaido'nun 3luden biri olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık