Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 808: Dük Inuarashi

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki tam sezememiştir ha? :D Şaka şaka.

Bunu kimseye yazmıyorum ortaya atıyorum. Dış görünüşün ve karizmanın çizilmemesinin önemini size kanıtlayacağım güzel bir örnek ile. :(
Dof vs Beckman?
Dof vs Jack?
Dof vs Shiryuu?
Dof vs Marco

Ahhh zalim dünya ahhh. Dof'un karşısındakiler kazanma ihtimali tipine ve karizmasına göre artıyor hiçbirinin tam gücünü görmememize rağmen. Böyle bir dünyada yaşıyoruz işte. :(
Dof zaten yeni dünyadaki nadir karakterlerden birisiydi, onun bir Yonko sağ kolu gücünde olması zaten beklenen bir şey bence, olmazsa yazık, Joker diye nam salmış, yeni dünyada adası var, öyle Mihawk gibi kimsenin ilgilenmediği bir yer değil. Ve buraya sahip çıkıyor adam, eline dünya kadar silah geçiyor ve bunların etkilediği ülke sayısının haddi hesabı yok, Devrimcilerin bile bir numaralı konusu haline geliyor.

Dof en kötü bir Yonko sağ kolu gücündedir, Amirale gücü yetmese bile bir Yonko sağ kolu ile rahat mücadele eder. Vista'yı ekarte edecek gücü vardır, Jozu'yu durduracak gücü olduğunu da gördük zaten.

Jack Kaidonun 3. güçlü adamı çıkacak bence Jozu-Burgess seviyesi. Doftan güçlü olduğunu sanmıyorum bende ama yakın güçtelerdir.
Ki daha öncede önceki adada ki arc bosslarından güçsüz arc bossları çok görmüştük.

Jack istediği kadar güçlü olsun yaşıyorsa luffy ağzını yüzünü dağıtacak. Dofun gözlükleri bile duramadı karşımızda jackte kimmiş?

Jack'ı Kaido ile karşılaşıldığında Zoro ya da Sanji döver bence.Şimdilik Kaido'nun kudretini gösterilmesi bakımından biraz göze batıyor olabilir :)

Jack'ten çok fazla birşey beklemeyin.Olsa olsa en fazla Kaidou öncesi deneme tahtası olacak gear 4 için.Şimdi Wb tayfası bana daha güçlü geliyor.Bu adam sağ kolsa Marco neymiş öyle...
Dof'tan dayanıklı çıkacak o mamut bedeniyle ama geri kalan alanlarda geride olacak.Dayanıklılığı uğraştırabilir işte.Yoksa o boyutta üst düzey bir dövüşçü beklemiyorum.Açık hedef olur biraz da luffye ters bir rakip olur.Ama Zoro luffy seviyesinde haki kullansa dayanıklılığa gerek kalmadan kesmesi luffynin yenmesinden kolay olurdu bence.

Eğer yanlış anlamadıysam, Kaido'nun tayfa sistemi bildiklerimizden biraz farklı. Tayfası üçe ayrılmış:

1. Yıkımcılar
2. Yetenekliler
3. Hazcılar.

Tayfanın en güçlü üç elemanı Yıkımcılar, Jack bunlardan biri.

Yetenekliler ise, daha önce gördüğümüz yapay meyve yemiş elemanlar. Bunlar Yıkımcılar'ın emrindeler. Sheepshead ve Ginrummy bu gruba mensup. Ginrummy'de meyve var mı bilmiyorum, ama Sheepshead'in meyvesi sanırım gerçek bir meyve.

Hazcılar da, normal çöpler işte.

Jack'ten çok fazla birşey beklemeyin.Olsa olsa en fazla Kaidou öncesi deneme tahtası olacak gear 4 için.Şimdi Wb tayfası bana daha güçlü geliyor.Bu adam sağ kolsa Marco neymiş öyle...
Dof'tan dayanıklı çıkacak o mamut bedeniyle ama geri kalan alanlarda geride olacak.Dayanıklılığı uğraştırabilir işte.Yoksa o boyutta üst düzey bir dövüşçü beklemiyorum.Açık hedef olur biraz da luffye ters bir rakip olur.Ama Zoro luffy seviyesinde haki kullansa dayanıklılığa gerek kalmadan kesmesi luffynin yenmesinden kolay olurdu bence.
Ne Marco'yu 2 yıl sonra gördük ne de Jack'in dövüşmesini gördük ne hız bu böyle.

Arc başı Doflamingo ilahtı şimdi seviyesine indi. Güçsüz demiyorum. Arc başı Amiral vs Dof açsan %70 oy alacakken Dof şimdi %30 falan alır herhalde. Bu anlamda yani.
Bu seferki de Jack'i ezme şeklinde oldu. Zaman arkadaşlar zaman.
Sakin olup bekleyip gözlemleyip öyle öngörü yapmak gerekiyor kesinlikle.
Adamın sadece Mamut halini gördük(dövüşürken bile görmedik) seviyesi hemen belirlendi forumca. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık