Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Not that fast :(

Dusunmeden yazdigi o kadar belli ki, ayni seyleri tekrar etmis ve elle tutulur bir sey de soylememis :(
Sadece sakin olmayi ogrenebilirsek bile dunya guzellesir :(

:(
Bence diye eklersen daha iyi olur. Düşünerek yazdım ve bir şey de söyledim kendimce. Laf kalabalıklığı etmişim sadece.
Jack Mamut meyvesiyle beklenenden daha güçlü ve dayanıklı olabilir. Demek istediğim bu.

Daha önce de demiştim; Jack Sanjilerden önce gelip adayı yerle bir etmiş. Ardından bizimkiler geliyor, Jack'in geride kalan kuvvetlerini temizliyorlar. Kaçırılma olayı olduğunu sanmıyordum. Ancak Sanjinin 'alıkonulmadım' derken ne dediğini çıkaramadım?

Daha önce de demiştim; Jack Sanjilerden önce gelip adayı yerle bir etmiş. Ardından bizimkiler geliyor, Jack'in geride kalan kuvvetlerini temizliyorlar. Kaçırılma olayı olduğunu sanmıyordum. Ancak Sanjinin 'alıkonulmadım' derken ne dediğini çıkaramadım?
'Alıkoyulmamış' lafını çevirmen söylüyor galiba.

Önemli değil. :(

Ödülleri gördükten sonra olmuş olabilir. Sadece canlı arandığını görünce tayfadan ayrılması gerektiğine karar vermiştir.
Big Mam'ın adamlarıyla ilgiliyse de Big Mam'a yemek yapmak için gitmiş olabilir her ne kadar çok düşük bir ihtimal olsa da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık