Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence âşık Doflamingo'ya. Jack gibi adam korkar mı, amirallere dalıyor çekinmeden. Mesele Kaidou korkusu olsa gül gibi bahanesi var. Orada iki amiral bir de Tsuru var, 4 gemi dolusu adam var ben ne yapabilirim der sıyrılırdı. Hatta adamı da diyor saldırmayalım diye ama Jack gözünü karartmış. Niye sence? Çünkü gönül ferman dinlemiyor.
kaidou tüm dünyaya savas acmak düşüncesindeki bir adam. sence tayfasından biri amiralleri umursarmı ? yener yenilir o ayrı. ama yonkoların saglam adamlarının amirallerden cekinecegini hiç sanmıyorum. yani sonucta doflamingo kaidonun bu savas hamlesi için önemli bir adam ;)

Kahvaltı yapmadan siteye baktım, yeni bölüm hala yok.

Ayrıca Jack o mamut çıkarsa, adam meyvesiz amirallere dalmış demektir. Nasıl bir hayvan çıkacağını hayal edin.
Ya Mamut meyvesi yedi (Antik Zoan) ya da smile yedi. Son ihtimal de Minkmen olması ama minkmenler normal hayvan yani Mamut antik kalıyor. Minkmen olamaz.

kaidou tüm dünyaya savas acmak düşüncesindeki bir adam. sence tayfasından biri amiralleri umursarmı ? yener yenilir o ayrı. ama yonkoların saglam adamlarının amirallerden cekinecegini hiç sanmıyorum. yani sonucta doflamingo kaidonun bu savas hamlesi için önemli bir adam ;)
yok abi, iki amiralin bulunduğu gemiye saldıran kişi yonkou değilse ya delidir ya da âşık. Jack hem deli hem âşık.

Aahah kemik diye mi shoşlanıyor şimdi bu :D
Kızın sevdiceği Jack tarafından öldürülünce tabi, önüne gelene asılıyor. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık