Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 805: Mink Irkı

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O köpek Luffy'i öptü mü kokladı mı ? Neden yaptı onu da anlamadım gerçi.Zoro'nun kıvırcık demesi aklıma şu hala Sanji dememesi olayını getirdi.Seri bitmeden bir kez der umarım.Ayrıca şehirdeki o izler de Franky onayı ile Jack'in filinin izleri gibi.

Şimdi düşündüm ama bir anlam veremedim.Bu Luffy niye guruptan ayrıldı ve niye kimse onu durdurmadı.Hep aynı taktiği uyguluyor bu Oda.Yine olayları çorba yapacak.

Şu minkmenlere tekrar tekrar bakıyorumda Oda baya kötü çizmeye başladı.Hayvan-insan kırmalarını daha kötü çizmezdi herhalde.Eskidende öyle müthiş değildi ama bir dengesi vardı.Tasarım olayını da iyice boşladı sanki.
Yaladı, köpeklerde yalama güven vs demek ya ordan mesaj veriyor gardiyanlara.

arabastadan sonra skypiedayız. Skypie de ne vardı biri konu açsa, yazsa, bizde karşılıklarını bölüm çıktıkça doldursak.
Şimdiye kadar kadran yerine eldiven gördük.
Sırtta melek kanatları yerine şeytan meyvesi olmayan hayvan insan hibritleri gördük
K.haki yerine ne çıkacak acaba?
Arc sonu tarihe dair bir şey öğrenecez yine çok belli. Boşuna 1000 yıllık fil değil o
Enel kim olacak acaba? Jack mi?
Jack'de adayı dümdüz etmiş :eek:
Enel gibi Jack de kendi adasını mı yok etti acaba?
O zaman Jack de bir mink olur peki böyle pençelere sahip olan bir mink dinazor olabilir mi?:eek:
Daha kötüsü meyve yemiş dinazor minki:eek:
Kafamda deli sorular :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık