Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 805: Mink Irkı

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne alaka anlamadım :D Ben Jack'ı amiral seviyesi (amiral seviyesi derken şuan ki mevcut amiraller) bekliyorum. Dof bence denizci olsa rütbesi amiral olurdu bak rütbesi gücü değil. Ancak Dof hiçbir amirali teke tekde alamaz 1 saat oyalar ancak. Jack ise en azından 3-4 saat eşit savaşacak güçte olması lazım.
Doflamingo'yu 2y öncesinde ki Akainu ile aynı kefeye koymaktansa, koramirallerin yanına koymayı tercih ederim.

Arcların basamak basamak gittiğini düşünürsek.Bi vs de Jack Luffyi cok zorlar.

Dof-İlk adım en guclu 2.shichi
Jack-Amiral seviyesi
Kaido-Yonkou

Dof gibi adamı korların yanına koymak hiç yakışmaz lan Sabonun tek attığı bir adamın rütbesindemi olacak bu adam ?
Aynen hatta kendi tek attığı adamın rütbesinde(Smoker) olacak.
Böyle şey olmaz diyebilirsin ama olmuştu. Daha önceden Kuzan tek attığı adam Saul ile aynı rütbedeydi.

Arcların basamak basamak gittiğini düşünürsek.Bi vs de Jack Luffyi cok zorlar.

Dof-İlk adım en guclu 2.shichi
Jack-Amiral seviyesi
Kaido-Yonkou

hangisinden daha güçlü görüyorsun Dofu sen ?
Yoksa tipi Allah'a emanet lordumuzu unuttun dimi kesin adamdan saymadın dimi bu sexy bakışıyla :S

Jack eğer sadece yeraltı dünyası ile bağlantılı ise en fazla Dof eder oranın patronu Doffydi lakin o Kaido'nun büyük ihtimal adamıdır.
Dofyde güçsüz çıkma olasılığı var Kaido ile bağlantılı çıksa bile, Dofffy de üstün adam zaten amiral sayılır bir yerde.

Bende Doffyden üstün bekliyorum ama görecez.

hangisinden daha güçlü görüyorsun Dofu sen ?
Yoksa tipi Allah'a emanet lordumuzu unuttun dimi kesin adamdan saymadın dimi bu sexy bakışıyla :S

Jack eğer sadece yeraltı dünyası ile bağlantılı ise en fazla Dof eder oranın patronu Doffydi lakin o Kaido'nun büyük ihtimal adamıdır.
Dofyde güçsüz çıkma olasılığı var Kaido ile bağlantılı çıksa bile, Dofffy de üstün adam zaten amiral sayılır bir yerde.

Bende Doffyden üstün bekliyorum ama görecez.
Böyle

1-Mihawk
2-Dof
3-Weeble ( Bunu unutmuşum Doftan güçlü de olabilir )

Sonuc olarak Mihawk'ı yedirmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık