Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 805: Mink Irkı

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar Hayvan Kabilesi Savaşçısı imiş, yani bunların başı çok daha sağlam biri/birileri olsa gerek. Ayrıca elektrik ile alakalı çok şey öğreneceğiz bu ark sanırım. Bir bakmışız Enel-sama buraya inmiş :D

Sen 100 sayfa açıklama yap ben tek bir cümle ile özetliyeyim; KAIDOU Dünyanın en güçlü Yaratığı( varlığı ). Bakınız bunu ben söylemiyorum Oda, serinin Mangaka'sı diyor. Ayrıca Luffy'i Kaidou'ya yakın derecede severim, Zoro'yu da severim fakat onu da gerektiği yerde alçaltıyor, Luffy'i gerektiği yerde yüceltiyorum. Bunun fanlık ile alakası yok. Benim yorumlarımı inceleyen bilir.
Eee yani? İsterse serinin tanrısı olsun. Luffy herkesi aşacaksa onu da yerin dibine gömecek Jack'ten sonra. Az kaldı. :)
Luffy Kaido'yu gömecek aksini iddia ediyorsan fanlık oluyor bu yani. Seriye, çizere karşı geliyorsun!

@lanzadoruveride
İlkten normal insan. Sanırım kar meyvesine sahip. Sonra da yapay meyve yiyor. Yanılmıyorsam böyleydi.

Eee yani? İsterse serinin tanrısı olsun. Luffy herkesi aşacaksa onu da yerin dibine gömecek Jack'ten sonra. Az kaldı. :)
Luffy Kaido'yu gömecek aksini iddia ediyorsan fanlık oluyor bu yani. Seriye, çizere karşı geliyorsun!
Luffy herkesi aşacak ha? Oda bas bas bağırıyor "Luffy KK olacak, en güçlü değil". Bunu Luffy'nin ağzından da söyletti. Ayrıca en güçlü olmak için Kaidou'yu yenmesi gerekmez. Magellan'ı yenebildi mi mesela? Mihawk'ı yenecek mi? Veya Shanks? Hadi bunları geçtim Zoro gelip de "bakalım hangimiz daha güçlü" deyip vs mi yapacaklar :D Güldürme beni. Burada fanlık yapan ben değilim, sensin.

Monet Mink miydi yoksa law mı onu o hale getirmişti ?
Monet bir Mit veya Zoan idi. Kullandığı zoan ise hem kar oluşturuyordu hemde kuş gibi bir şeydi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Enel ciddi ciddi küçümseniyormuş onu anladım, Carrot bile kıytırık elektriği ile Zoro'nun canını yakıyorsa yıldırım logiası Enel mundar eder. Üstelik gözlem hakiside var.

Boşuna Oda bu adama 500 milyon eder dememiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık