Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 805: Mink Irkı

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha öncede söylediğim gibi, durumun altından Moriah çıkabilir. Kesiklerden, yaralardan yola çıkarsak. Ondanda önemlisi şu adam Absalom'a benziyor:
Bu adamın absalom ile alakası yok hayatta çıkmaz. Ayrica absalom ciksada epic bir etki birakmaz gereksiz bir karakter geri gelmiş derim. :(

Ayrıca en son arca kadar tayfadan kimseyi öldürmez. Boş hayaller kurmayın. :(

Chopper her hastalığı iyileştiren ilaç bulacak bi kere.Hıh Law kim peki.Meyvesi olmasa doktorlukta bu seviyeye gelebilecek mi acep?

Bir prenses olayı daha olursa seriyi bırakıyorum. Yaklaşık 10 senedir takip edip göz tacı ettiğim One Piece benim için biter. İyice çoluk çocuk mangası olduydu zaten, tam üstüne gelir. Neredeyse 18+ başlayıp -12'ye nasıl dönüşür bu seri yahu? Hep Dragon Ball saçmalığı etkisinden bunlar :'( Alllah o seriyi yazanın...
Prenses çıkması için dua eder oldum. Hadi bismillah.

Chopper ölse ne güzel olmaz mı? Law'a yer açılır. Noob eczacı Chopperdan kurtulmuş oluruz. Orda mis gibi meyveli cerrah varken Chopper kim köpek ki KK tayfasında doktor olabiliyor?
Olmaz.

Öldürmez tayfadan biri ölürse Luffy gelir döner :fool: Kk filan yatar o iş
Niye Luffy gaza gelir ''siz benim tayfamdan birini nasıl öldürürsünüz ulan'' diye Kaidoya kadar alayına tek atar.
Prenses çıkması için dua eder oldum. Hadi bismillah.

Olmaz.
Çokta güzel olur :/

Chopper her hastalığı iyileştiren ilaç bulacak bi kere.Hıh Law kim peki.Meyvesi olmasa doktorlukta bu seviyeye gelebilecek mi acep?
Hoşçakalın.

Law zaten meyve olmadan önce doktor eğitimi almiyormuydu? Gene böyle olurdu bence Law in Tayfayı niye böyle çizdiğini anlıyorum aslında düşünün Law in tayfa da bir Zoro var sanji var ne bilim dengesiz olurdu. Kendi başına Law zateb güçlü karakter ne bilim ama bepo reiz yeter. Ayrıca Sanji yi bu duruma düşüren Oda neyin kafasını yaşıyorsun. Adam birini yuceltiyor. Birini gömüyor. Bir dengeyi tutturamiyor adam ya ..:of:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık