Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 800 Yılın Teorisi

Bu teori,

• Kullanılan toplam oy
    71
Şu da kenarda dursun bakalım. Bir yerlere iliştireyim müsait bir zamanda.
Benim bu konuyla ilgili bir düşüncem var, aslında bölüm yorumlarına yazmıştım da burası daha uygun malum olduğu üzere :D

Her şeyddn önce kutsallar hakkında ilk tanıtıldığında somradan çok yozlaştılar dendi ki zaten teorinde bahsettiğin noktaya değinmekte.

Bence bundan seneler önce red line'ın tepesindd yaşayan halkkar ciddi anlamda tanrı gibi dünyayı yönetiyorlardı. Ancak sonradan D.'ler ya da antik krallık bir isyan başlatarak onları yendiler.

Ancak bu ırkın dünyaya hükmetmesinin bir sebebi vardı ki bu da muhtemelen Dof'un ölümsüz olsaydım dünyayı ayaklarım altına alırfım dediği şey.

20 krallık ise bu gücü kullanarak dünyaya hakim olmayı arzuladı. Ancsk antik krallık bu gücün kimsede olmaması gerektiği konusunda diretti. Sonuç ise malumumuz savaş.

Toki anamız sonuçta ölmeden ortaya bir kehanette buluyor 9 kın ile ilgili. Böyle bir kehanet yeteneği var olduğunu düşünüyoruz. Aynı zamanda zaman atlamaları da mevcut.
Bundan ötürü 20 yıl zaman atlaması yapıp tamam 800 denk gelmesi mantıklı. Yerinde tutar mantık güzel. Ellerinize sağlık. Açıkçası ve Uranüs çok merak ediyorum.
Neden derseniz Enel konusu hala kapanmadı . Ellerinize sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık