Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

8 Yaşındaki Sen?

8 Yaşındaki sen şuan karşına çıksa, gurur duyar mı gelecekteki hali ile?

Bunu kazandığınız-kazanamadığınız paralar, edindiğiniz-edinemediğiniz mevkilerden ziyade sorudaki gibi 8 yaşındaki kendinizi düşünün ona göre cevap verin lütfen.

Benim cevabım hayır.

Evet.
Sadece kilo sorunumdan dolayı 8 yaşında 80 kiloydum 10 yaşında 100 kilo oldum 18 yaşına gelince body ye başladım 21 yaşındayım 3 senede değişik bişey oldum yani gurur duyarım :D

8 çok küçük bir yaş bence. sekiz yaşında geleceğe dair hiçbir düşüncem yoktu galiba. belki futbolcu olmak istiyor olabilirim o zamanlar şimdi futbolu değilim tabii.

yıl 1993 sekiz yaşındayım. ankara sincandayım. babam işçi. 3 kardeşiz. müstakil bir evde yaşıyorum. mahallede topu topu 10 kadar çocuk var. top oynasak iki takım olmak zor. mahalle maçının espriside o zaten. iki mahalle ancak yeter sayıya ulaşabiliyoruz. bütün çocuklar sokakta oynar. sokak dediysem her iki yanıda boş arazilerden oluşan iki arabanın ancak yan yana gidebileceği asfalt yol. evler gece kondu. bahçeli bol ağaçlı. o çocuk için gurur, sanırım gol atan abinin arkasından benim abim o işte diye düşünmekti.

Sanmıyorum, 8 yaşındaki ben zekiydi ve çalışkandı, tatlıydı ve kızlarla arası iyiydi (Şimdi hatırladım benim o zaman yaz aşkım bile vardı) . Şimdi halime bakıyorum, saçlar karışmış, kızlarla arası iyi olmayan (sanırım en son 8-9 lu yaşlarımda akrabam olmayan ve yaşıtım bir kızın elini tutmuştum). :D
Yüzüme tükürürdüm herhalde :D

Hayır. Benim çok garip bi çocukluğum vardı. Bilimadamı olmak, dünyadaki en zeki kişi olmak gibi şeyler istiyodum. Kendimi çok zeki sandığım için yaşıtlarımla filan konuşmazdım. Ansiklopedi filan taşırdım yanımda :D Şimdiki beni görse ortalamanın altında zekaya sahip biri olduğum için çok büyük hayal kırıklığına uğrardı :D Ama muhtemelen çizdiğim resimleri görse severdi beni. O zamanlar dünyadak en iyi resim çizeni kendim sanıyodum. Düşününce baya baya bi egoisttim yani :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık