Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 798 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oro jacksonda okudum askerleri bayıltan tontattalılar diyorlar. Spoiler var da link sorunlu şu an resmi göremiyorum.

İmgurdanmış düzelttim.

Yine boş bir bölüm daha geliyor anlaşılan. Sanırım yarın Oda'yı taşlama konusuna yazacağım. 1 aydır Luffy vs amiral bekliyoruz. Bu hafta da olmayıp gereksiz şeyler çıkartırsa söveceğim. Ne kadar bir ban?

Yine boş bir bölüm daha geliyor anlaşılan. Sanırım yarın Oda'yı taşlama konusuna yazacağım. 1 aydır Luffy vs amiral bekliyoruz. Bu hafta da olmayıp gereksiz şeyler çıkartırsa söveceğim. Ne kadar bir ban?
:) bence bu bölüm boş çıkmaz en kötü ödülleri belirletir bir şeyler yapar ama gazımızı alır

Kaç haftadır ilk sayfa spoilerı geliyo. Muhtemelen bu da öyle. Tontattaların bayıltmış olması zaten beklenen bir şeydi. Bari Luffy Fujitora karşılaşması olsa da 800'e kadar boş geçmese.

Sayfa büyük ihtimal birinci sayfa.Umarım bu bölümü de boş işlerle harcamaz oda sama.
En azından Law'ın nereye kaybolduğunu görelim:)

:) bence bu bölüm boş çıkmaz en kötü ödülleri belirletir bir şeyler yapar ama gazımızı alır
Daha Luffy vs Fuji olmadan hayatta ödül göstermez bu adam :/ Ya da biz boşuna ümitlendik, Luffyler sadece kaçıp gidecek belki de. Öyle bir durum olursa dediğin olabilir ama onun dışında ödüllerin gösterileceğini sanmam. İnşallah boş bölüm değildir de azıcık ucundan da olsa Luffy vs Fuji görürüz :/

Leo aradan Bastille'yi de çıkartsa bari. :/ Bir kuyruk darbesi yeter, alışık zaten Bastille, çok sorun edeceğini sanmam. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık