Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 798: Kalp

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Dövüş olsa çok iyi olur ama Law ışınlar büyük ihtimal Luffy'yi. Fujide oturdu oturdu gider ayak şov yapacağı tuttu. O kadar insan kafesten kaçarken neredeydin.
Denizci olup da adam olan mı var ki? Bi' Corasan, o da değildi aslında. :(

Ya şu denizciler kadar gereksiz bir kurum görmedim one piece'de . Sadece kalabalık yapıyorlar o kadar , bide şu değişik değişik adalet anlayışları yokmu off harbiden offff :D

O yüzden karasakal başta beceremiyor. Akainu'yu görünce H. Bolt'a bağlıyor.
Seriyi ben kötü takip ediyorum diye biliyordum. Yarım yamalak bilgi sahibiyim. Ancak siz bendende kötü durumdasınız :/
Karasakal meyveyi alır almaz istese ada batırıyor zaten. O şiddeti Usoppuda yese o da yaratabilir. Hastalıkla Depremin oluşması alakasız.

Akainudan kaçma olayını ise bir türlü anlayamadın. Ben usandım artık. Son kez şansımı deniyorum !

@mop

Güldüm. WB, iki vuruşta Akainu'yu dibe gönderiyor. Ilk vuruşta anında karşılık verebilen Akainu ikinci vuruşta reaksiyon gösteremiyor. Akainu dibe düşmese belki ardından gelecek üçüncü bir vuruşla bilinç kaybı yaşayacak. O Akainu ki adama Vista falan ah dedirtiyor anca. Dof'tan çok daha sağlam fiziği olduğu açık. Luffy kaç kere vuruyor Dof'u indirmek için. Akainu olsa çok daha fazla vurması gerekecek.
İyi de Luffy orasını da şişirse yine kullandığı şey fiziksel güç saf güç. Kolunun ağrılığı artıyor bu da vuruş gücünü artıyor fakat özünde kullandığı yine fiziksel gücü.

Deprem meyvesinin, kullanıcının son anlarıyla alakası olduğunu sanmıyorum.
Deprem depremdir.
Bu işin içinde haki+saf güç de var bence. Haki zaten kesin de saf güç de olmalı. Aksi takdirde Usopp'a WB kadar haki versek deprem meyvesiyle sanmam ki Akainu'ya o kadar sağlam çaksın. O bakımdan kafayı tutup deprem vermekle kafaya yumruğu yapıştırmak aynı şey değil bence. Yani Akainu'ya yaptığı daha kötü. Üstten bir çaktı yere gömdü kafayı. Yoksa olay salt deprem olsa bu serideki adamların vücutları dağdan, taştan sert. Dağı yıkarsın depremle ama amiralleri yıkamazsın.

Ace'in Aokiji'den çok daha güçsüz bir karakter olduğunu söylemeye gerek yok ama MF'de saldırısını durdurabilmişti. Luffy-Fujitora karşılaşması da bu şekilde olur tahminen.
Gönlümden Luffy-Law-Zoro vs Fujitora geçiyor ama muhtemelen Zoro, Bastille'yi indirecek. Luffy ile Fujitora iki teknik gösterdikten sonra Law sayesinde kaçacaklar.

Bu işin içinde haki+saf güç de var bence. Haki zaten kesin de saf güç de olmalı. Aksi takdirde Usopp'a WB kadar haki versek deprem meyvesiyle sanmam ki Akainu'ya o kadar sağlam çaksın. O bakımdan kafayı tutup deprem vermekle kafaya yumruğu yapıştırmak aynı şey değil bence. Yani Akainu'ya yaptığı daha kötü. Üstten bir çaktı yere gömdü kafayı. Yoksa olay salt deprem olsa bu serideki adamların vücutları dağdan, taştan sert. Dağı yıkarsın depremle ama amiralleri yıkamazsın.
Akainu tam darbeyi alacağı zaman wb den logia savunmasımıdır ne zıkkımsa o moda geçiyor ve saldırının şiddetini öyle azaltıyor yoksa wb den direk yeseydi o yana doğru vuruşu bağırsaklarını nw den toplardık Akainu nun . Olay eğitim farkı yani :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık