Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 796 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjiye ayıp etmeye devam edecek mi yine acaba Oda efendi? :(
Ediyor işte :( 65 bölüm görmediğimiz adamı tekrar gördüğümüzde ezik tekmeliyor :( 3 gün atlama olduysa arkadaşların dediği gibi Dresrossa'dakilerin ödüller artacak Sanji'nin artmayacak. Usopp bile geçer muhtemelen. Yeni arc başlar karşısına boss çıkar, ondan dayak yer bir de ohh. Kaymaklı ekmek kadayıfı. Usopp ile kıyaslanmaya başlar sonra :(

Zamanında aynı şeyi merak edip araştırmıştım. Güncel olarak Bogard'ı en son Water 7'da Garp'ın yanında görmüştük sanırım. Daha sonra Strong World filmi için çıkarılan Chapter 0'da Bogard'ın 20 küsür yıl önce bile Garp'ın yanında olduğunu görmüştük. Bu Strong World özel sayısı bazı yerlerde 565.5 olarak da geçiyor. Yani bu özel sayı Marineford arc devam ederken çıkarılmış. Buradan mangakanın Bogard'ı unutmadığı anlaşılıyor. Neden Marineford'da olmadığını hakkında ise bir şey bilmiyorum. Elimdeki bilgiler bunlar.
Bogardı değerlendirecektir. Marinefordda ihtiyaç yoktu ki zaten. Denizcilerin 3 amirali vardı :/ Diğerlerine gerek yok.
Zaten güçlerinin yarısını felan kullandılar.

Sengoku keçiyi yemiştir.Sanji ise Pekoms ve Tamagodan birini yenmişse bu duyulursa o ve yanındakilerin ödülü artabilir ya da CC'yi alıkoydukları duyulursa.Bogard da kimdi bu arada ya tazeleyin benim belleği.

Kurban olun Rebecca'ya be!
Keşke 18 sayfalık manganın tamamında o olsa.
1 sayfa gitti umarım 17 sayfada kendisini görürüz.
Toei içerir +18
Mangada da böyle o yüzden renkli gösterelim :/
Bu çizim var ya hani klişeyi geçtim :/ Tasarım bildiğin insanlarla alay etmek :/
Şu araba filmlerinde her zaman arabayı köpükle yıkayan hatunlar olur ya :/ Hah rebeccanın tasarımı ondanda beter :/
Odanın kadın çizimleri aşırı vasat

Bence Bogart'ı Garp yanında istememiştir. Sonuçta torunu idam edilecek, Bogart gelmese bir nebze olsun kurtulma şansı artar diye düşünmüş olabilir.

@Tensei Aşırı ince çiziyor, normal çizse bence gayette güzel olur ama nerde...

Toei içerir +18
Mangada da böyle o yüzden renkli gösterelim :/
Bu çizim var ya hani klişeyi geçtim :/ Tasarım bildiğin insanlarla alay etmek :/
Şu araba filmlerinde her zaman arabayı köpükle yıkayan hatunlar olur ya :/ Hah rebeccanın tasarımı ondanda beter :/
Odanın kadın çizimleri aşırı vasat
Ben mangadaki tatlılığına, güzelliğine bittim.
Benim hatunum olursa böyle gezdirmem yalnız o kadar da geniş değiliz. :/ Sonra elalem ne der arkamızdan?
17 sayfa Rebecca gelmezse basıyorum çok kötüyü. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık