Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 796: Asker-san'ın Kararı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğru, Scarlett'in kardeşiydi. Yanlış hatırlamışım. Mesele şimdi daha net oldu o zaman. Halk, Scarlett'i hayatta sanıyor. O yüzden Viola bir nevi kendi isteği ile tahttan vazgeçmiş.
Benimde sonrada kafama dank etti usta.Viola 1. veliahtken rebeccaya anlam verememiştim ama bir den aklıma annesine ikizi kadar benzerliği ve kyrosun anlattıkları gelınce taşlar oturdu..Asla scarletin ölümünü bilmelerini istemiyorlar ama rebecca şimdi annesi rolünüde oynamak zorunda kalacak.Kız küçük bence o yaşta büük baskı olur.
Violanında tayfaya gelmesini istiyordum sanji için :D geri planda olacak artık sarayda.

moriacı

orta karar bir bolumdu ben begendim zaten sengoku varsa tamamdir yapilan yorulmlaraa katiliyorum onun disinda galiba fujitora vs luffy olcak vay be gecen kaido varken simdi bir anda luffynin amirallemi kapismasini gorecez garip

Viola, Kral'ın kardeşi. Rebecca, torunu. Tahtın doğal varisi Rebecca.
Önceden de yazmıştım ama tekrarlayayım. Kyrosun Rebeccayla bağlantısının açıklanmama nedeniyle aynı. Scarlet saraydan gönderildiğinde Violet haliyle varis oldu ama senelerce Doffynin yanında durduğu için artık onu kabul etmez halk özellikle şu son yaşananlardan sonra. Bu yüzden nasıl Kyrosun uzak durması ve açıklanmaması gerekiyorsa aynı şekilde Violet tahta oturamaz.
Edit: Dressrosa halkı Scarletin öldüğünü biliyordu ve Violet kralın kızı zaten söylemişler.

Son düzenleme:
Önceden de yazmıştım ama tekrarlayayım. Kyrosun Rebeccayla bağlantısının açıklanmama nedeniyle aynı. Scarlet saraydan gönderildiğinde Violet haliyle varis oldu ama senelerce Doffynin yanında durduğu için artık onu kabul etmez halk özellikle şu son yaşananlardan sonra. Bu yüzden nasıl Kyrosun uzak durması ve açıklanmaması gerekiyorsa aynı şekilde Violet tahta oturamaz.
Edit: Dressrosa halkı Scarletin öldüğünü biliyordu ve Violet kralın kızı zaten söylemişler.
Doff'nin ve ailesinin gerçek yüzünü görmeyip senelerce ona kral diyen halk artık gerçekleri gördü. Yani pek tabii Violet'in de tehdit ile kullanıldığını anlamışlardır. Violet tahta geçer demiyorum ama geç(e)meyecek olmasının nedeni halkın onu güvenilmez görmesi değildir. Ya o taraklarda gözü yoktur ve bunun yerine senelerdir yapamadığı teyzeliği yapmak ister. Veyahut halk senelerdir Rebecca'ya kötü davrandığı için özür ve sadakat tazelemek niyetiyle Rebecca'yı tahtta görmeyi daha çok ister.

Doff'nin ve ailesinin gerçek yüzünü görmeyip senelerce ona kral diyen halk artık gerçekleri gördü. Yani pek tabii Violet'in de tehdit ile kullanıldığını anlamışlardır. Violet tahta geçer demiyorum ama geç(e)meyecek olmasının nedeni halkın onu güvenilmez görmesi değildir. Ya o taraklarda gözü yoktur ve bunun yerine senelerdir yapamadığı teyzeliği yapmak ister. Veyahut halk senelerdir Rebecca'ya kötü davrandığı için özür ve sadakat tazelemek niyetiyle Rebecca'yı tahtta görmeyi daha çok ister.
Kyrosun da iyi olduğunu ve Dressrosayı kurtardığını görmeleri zor değil ama Kyros kendisini saklamak durumunda kaldı. O işler dediğin kadar basit değil. Ayrıca bu sadece halkla ilgili değil diğer ülkeler de işin içine giriyor burada. Ülkeyi kurtaran Luffy ve bu söylenebilirdi ama Vivi yine de saklamak zorundaydı bu bağlantıyı. Dünya hükümetinin de kabulü önemli vs vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık