Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 796: Asker-san'ın Kararı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü yeni okudum. Fena değildi bir geçiş bölümüne göre.

Krala ulaşmalarına izin vermeyeceğiz! Bir Mf havası sezdim nedense bölümde.
Fuji'nin Mihawk gibi sözler etmesinin de etkisi var galiba bunda.

Law, Barto Sengoku deyince şaşırıyor. Altından bir iş çıkabilir.

Luffy büyük ihtimal Rebecca'nın yanına gidecek. Muttefikler hazır kısa çaplı vsler göreceğiz sanırım gelecek bölümlerde.

Şimdi 3 gündür 1 mi geliyor zar?
iki gün bir geldi üçüncü gün birden farklı sayı geldi ve saldırmaya karar verdi

Müttefiklerin 3 gün geçmesine rağmen hala ada da olması ve kaçış rotasında destek için beklemeleri tüylerimi diken diken etti.

Hasırşapkalar onlarca müttefik ile Kaido'nun adasına ayak basacak gibi izlenim edindim yada hayal diyelim :D Düşünün bakalım en önde Hasırşapkalar gidiyor arkada bir sürü gemi. WB'nin marineforda çıkışı gibi olur.

gok408

Boş bölüm diyenleri anlamak harbiden zor.her bölümde ne olmasını bekliyorlar onu anlamakta zor.Bu dünyadaki en zor şey insanları tatmin etmek.Yernde bir bölüm hikayedeki ilerleme ile doğru orantılı bir bölümi.Bir konuda herkes haklı Oda sensei çok ara veriyor.17 sayfalık bir manga sonuçta.kolay işmiş gibi söylemek doğru olmasada çok sık araveriyorlar.Gintama mangası hiç aksamadan her hafta çıkıyor.Üstelik kalitesinden de ödün vermeden.Sorachi senseiye saygılar.

Yaptıkları kaçış planı güzel olur umarım ama adada Fujitora varken nasıl kaçacaklar tam bilemiyorum.O k.haki ile şıp diye bulur adamları.Bakalım kim durduracak Fujitora'yı.
3-4 bölüm adadan kaçmaya ayırırlar.1 bölüm gemide geçer.Sonrada Sanjilerle buluşup yeni arca yol alırlar.Parti olmaması ve arc sonununda hareketli geçmesi güzel oldu.Acaba Cp0 bu arada ne gibi birşeyler yapacak.Sabo Cp0 geliyor kaçın diyordu bizimkilere ama gözükmüyorlar şimdilik.

Bana göre Luffy şehre gitmesinin sebepleri şunlar olabilir.Sanırsam kolezyumdaki korsanlar sarayda uffy onlara benim tayfama katılınder (aynı beyazsakalın korsan ittifakı gibi ) böylece Luffy yonkoolam yolunda büyük biradım atmış olur. Bir sonra ki arc Yonko ile savaşacak sa luffye büyük yarar sağlar bu korsanlar .Ya da Violet katılır Rebeca katılmaz çünkü tayfaya katılanlar hepsinin bir özelliği var marangoz ,aşçı , doktor vb. ama Rebeccanın bir dikkat çekici özelliği yok ama Violet tayfa da gözcü olabilir kadının kaç km lik alanı görebiliyor böyle birisi tayfaya çok yararı olur.Ayrıca sanjılerin nerde oldukları belli değil Violetin bu özelliği sayesinde bilunabilir. Zoro kayboldun mu kolayca bulunabilir. Yani Violetin tayfaya gelmesi daha olsık gibi geliyor bana eğer Luffy şehre Violete teklif edecekse bana göre oraya kolezyumdaki korsanlara ittifak edelim demeye gidecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık