Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok doğru hatırlıyorsun. Aşağı yukarı böyle dedim. Garp gibi delikanlı mert bir adam nerede ağzından laf kaçırmış. Liderler 2 numaraya her şeyleri anlatsaydı, lider kalamazlardı.Bence Dragon'un çok gizli birimleri bile vardır. Bunlara sınırsız yetki vermiştir ve her türlü pisliği yapacak kişileri seçmiştir.Böyle adamlar, gizli kahraman dediğimiz kişiler işte. Sizin sandığınız gibi devrimler pembe hayallerle gerçekleşmiyor. Rosinante deyip çekiliyorum. Kim bunu denizci olarak biliyor. Tarihe kötü bir korsan olarak geçti.
Dragon'un tam adını,Luffy'nin babası olduğunu kaçırdı ya ağzından.

Fuji'nin devrimci çıkması bence güzel olur ama ben hala Sabo'nun bilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Fuji'nin devrimci çıkması bence güzel olur ama ben hala Sabo'nun bilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Belki de biliyordur. Lafta Robin de Sabonun yaşadığını biliyordu ama Luffy e söylemedi. Ya da Sabo belki de hiç bilmiyordur...

Dragon'un tam adını söylemesi önemli değil. Zaten üst düzey insanlar biliyordur.Burada bilgi sadece bize verilmek istenildi. Lufy'nin babası olması da önemli değil, çünkü Lufy zaten yüksek ödüllü bir suçlu olmuştu. Ayrıca Lufy'yi ele geçirip ve Dragon'u böyle yakalamayı düşünmek hayalden öte gitmez. Dragon oğlu için milyonlardan vazgeçecek olsaydı hiç böyle işlere soyunmazdı.

Sabo bilseydi, Fuji ile karşılaşmaları nasıl olurdu sence bir düşün. Sabo hissi duygularını karıştırmaz mıydı? Fuji'ye kendisinin geçmesi için emir vermez miydi? Köstebek işi en tehlikeli ve pis iştir. Çünkü hain olarak ölmek veya öyle bilinmek var ucunda. Gerekirse kendi doğrularını hiçe saymam gerekir. Fuji'ye kalsa belki çoktan Dofy'ye saldıracaktı. Sivillerin ölmesine göz yummak zorunda kaldı. Kesinlikle bütün filmlerde dahil olmak üzere, bu iş için seçilen adamı sadece 1 kişi bilir. O da görevi veren kişi olur. Sabo böyle bir görevi Fuji'ye verse, emin ol Dragon'a dahi söylemezdi.

o zamanlar meyve gücü yokmuş :p:p

- Oda sanji reyizi çok boşladı viola tayfaya gelir gönlünü alır reyizin:D
-Ben bu sayıda ödülleri ve büyük keyif aldığım gazete haberlerinin dünyaya yayılışını bekliyordum ama sonraki sayılara kaldı gibi..
Bu sayıda ödüller açıklanırsa Oda reyiz usoppla nasıl bir makara yapar acaba
Bu arada şu God Usopp dedinde Marine buna Tengu Usopp diyip 100 milyonu basabilir :D [ Yanılmıyorsam Tengular God olarak görünüyordu caponyada + Burun :D ]

Fujitora'nın bizim tayfanın peşine düşeceğini sanmıyorum. Ayrıca schibukai sistemini çökertmek lazım diyordu zaten Luffy tam bi schibukai avcısı çok iyi anlaşabilirler :) bir de kılıç ustası olduğu için Fujitora'nın rakibi her daim Zoro olacaktır muhatabı olarak Luffy'i bulamaz kanımca..
Edit: Ayrıca Fuji'nin ajan falan çıkmasına ihtimal vermiyorum adam seçmelerle o mevkiye geldi ve işin içindeyken bunlar ne ayak lan deyip adalet anlayışlarını sorgulamaya başladı. Kendi doğruları olan ve adalete önem veren birisi..

Son düzenleme:
Luffye ya Shicilik teklifi gelecek yada köpek gibi ödül koyacaklar kafasına. Bana öyle geliyor. Gorosei yılmıştır artık çocuktan. Yarın görebiliriz belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık