Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantıken , korsan değilse denizciler ve düşmanları niye yakalasın ? :)
Korsan olarak yaşamış bütün olayları. ( Kendisine yaptıkları hariç )
Gemisi veya bir bayrağı olmadan denizcilere veya Korsanlara kafa tutmuştur. Suçlu demek sadece korsan demek deil. Hırsızı var katili var dağ haydutu var bunun.

Bartolomeo örneğini de o yüzden vermiştim zaten. Luffy'i görene kadar arka sokaklarda mafya gibi takılıyordu, Luffy'den sonra korsan oluyor.

Dof ve tayfası daha önce hiç yenilmemişti ona göe yanlız. :/ 7 yenilgi büyük olay. :(
Dof'un Tsuru'dan kaçması,KK olmak için çıkıp dövüşmek yerine sinsi planlara girişmesi falan... Hep kaçak oynamış yani. Kaido ise gördüğü adama dalmış. Doğal yani yenilgi alması.

Aokiji ile 1v1 savaşıyor ve 10 günün sonunda Aokijiyi öldürebilirdi bu adam fakat onca yılların hatrına sağ bıraktı. Marineforda gelecek olursak İhtiyar WB dünyanın en güçlü adamı ve yalnız değildi yanında onlarca komutanı ve tayfası vardı,ki bu akainu WB'den sağlam yumruklar yedi. Tamam WB çok güçlü değildi orada , fakat Akainun yediği yumruğu başkası yese kalkamazdı ki Akainu 2 dk sonra hiç bir şey olmamış gibi devam etti . Shanks geldiğinde durmalarının bir nedeni de Sengoku'nun daha fazla kişinin ölmesini istememesiydi ki denizciler sadece mariforddan oluşmuyor . Goroseiler var ve bilmediğimiz daha niceleri . Yani demek istediğim denizciler güçsüz değil , amiraller güçsüz değil . Haa amiraller yonkoularla dövüşse yenebilir mi , orası meçhul . Baya dayanırlar ama , gerçi yonkouların gücünü de bilmiyoruz . Son olarak seride sadece 1 kişi gelişmiyor , herkes yaşı ne olursa olsun gelişebilir .
Soruma cevap vermemissin ama, Amiraller zaten Yonkoularla savaşabilir ama hiçbiri alamaz bir Yonkou 'yu . Amiral üstü güçler çıkacak seride onlar Yonkou gücünde olabilir. Misal Dragon, Goroseiler gibi , Hükümetin en üst düzey savaşçıları herkimse artık. Tüm Filo amirallerinin başı olan Kong 'un mevkisi anca bir Yonkou'ya denktir. Adam yeni dünya da tek geziyor ne de olsa kimse öldüremez diyerekten. Bunlar dan 3 tane var ve zirvedeler. Amiral üstü adamlar çıkacak seride. Luffy bile 1 arc sonra amiralle eşit güce ulaşır :) Ama kişisel görüşündür saygı duyarım,bence olay bu .

Bir yonkou kaptanının verdiği enerjiye bak lan. Whitebeardın toplam tayfasında yoktu bu enerji :/
Hani şuan kaido tek dalsa Marineforda sıkıntı olmaz benim için :/ Whitebeard dalsa kapıya giremeden ölür derim.
Çok farklı bir izlenim bıraktı. Demek ki genç gücünün zirvesinde bir yonkou kaptanı böyle oluyor ? :/
Seviye farkı fazla :/ Umarım fos çıkmaz. Şuan ki hali ile Tayfasına ihtiyaç bile yok :/

Bir yonkou kaptanının verdiği enerjiye bak lan. Whitebeardın toplam tayfasında yoktu bu enerji :/
Hani şuan kaido tek dalsa Marineforda sıkıntı olmaz benim için :/ Whitebeard dalsa kapıya giremeden ölür derim.
Çok farklı bir izlenim bıraktı. Demek ki genç gücünün zirvesinde bir yonkou kaptanı böyle oluyor ? :/
Seviye farkı fazla :/ Umarım fos çıkmaz. Şuan ki hali ile Tayfasına ihtiyaç bile yok :/
Adam bir yonkouya yakışır bir giriş yaptı. Hemde maksadı saldırmak bile değildi :D Yok abi hiç beklemediğim şekilde çok sevdim ben bu herifi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık