Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Sanji'nin ödül artmayacak lan sağlam bir adam dövmezse. Yazık. NW'de 77 m ödül küfür gibi lan. Hayır Dresrossa'dakilerin artacak bir de. Düşünün belki Usopp bile geçecek onu...

Hayır adam için ölümsüz ölemez denmiyor öldürülemiyor deniyor kendisi ve düşmanları tarafından burada über süper dayanıklılığına vurgu yapıyor adam. Boşuna 10000 metreden atmıyor mangaka bunu herif dayanıklı şu ünvan konusunda da .
Wb öldükten sonra almış çünkü özel olarak Living Things diyor yaşayan şeyler içinde. Wb ölü şu an zamanında bundan güçlüymüş demek. Zaten Mf Wb'den güçlüdür. Tanıtılırken biri serumlarla hemşirelerle tanıtılıyor. Diğeri dayanıklılığına vurgu yapmak için 10bin metreden atlatılıyor şu an ki haliyle Mf Wb'den tabi ki güçlüdür. / yenilgiden birini muhtemelen Wb'den almış çünkü çeviride yonkolara ve denizcilere yakalandı diyordu. Biri yenip yakalamış ama ölmemiş herif çok çok dayanıklı. Wb bile nasıl dayanıklıylı yarım kafa böğründe a kadar 2 delikle altını üstüne getirdi savaşın. Shanks konusuna gelince durdurması bence konuşarak değil savaşla olmuştur bu herif laftan anlamaz dendi. Şu an için mangaka onaylı Shanks'tan güçlü ama Shanks'ın bunu durdurma olayının perde arkası nedir ne değildir bilinmez. Kaidou'yu en havalı şekilde tanıtımını yapıp en sona sakladığı için hali hazırda en güçlü yaratık dediği için teke tekte herkesi alır demek gerek.

Hocam akainuyu ezici üstünlükle yeneceğini nerden biliyoruz ? Bahsettiğimiz adam en güçlü amiral farkında mısınız? Bunu almak için 3 amiralden aşağısı yeterli olmaz demişsiniz ama kusura bakmayında borsalino+akainunun yenemeyeceği canlı mı var dünyada? yani başta da dediğim gibi ve bize söylendiği gibi wb nin en güçlü olduğunu düşünüyorum ben kaido big mam ve shanks arasındaki sıralamayı bilmiyorum tabi. Ama akainunun çok zayıf biri gibi görülmesine anlam veremiyorum bir kere adam çok çok güçlü ve dayanıklı. O deprem meyvesinden ki wbnin son gücüydü en şiddetli vuruşuydu o, kolay kolay kimse kalkamazdı. Yanlış anlamayın kaido akainudan güçlü olabilir ama akainu da kaidodan güçlü olabilir bence güç dengeleri bu şekilde.
WB marinedemi en güçlüydü ?? Marineford WB yi Shanks yenerdi.
Yav Akainuyu sen gözünde çok büyütmüşsün.Teke tek bir younko ile savaşıp ezilmeyecek kişiler diyer younkolar ve younko üstü adamlar.Ben en güçlü amiral lafını kabul etmiyorum.Manga açıkça gösterdi Akainu=Aokiji=Kizaru diyer amiralleri katmıyorum.Akainu nun tek yaptığı zaten ölecek olan güçten düşmüş hasta kalbi tekleyen yaşlı WB nin ölümüne yardım etmek.

Acemice renklendirdim beyler :D Kaido The Beast
Eline sağlık ama daha karanlık tonlar daha yakışıyor sanki renklendirme de bu herife :)

Onu bunu bırakalım da sonraki bölüm kidgiller Ölür mi? Kaçarlar mı? Ittifak olup Shanks 'a mı saldırırlar, büyük savaş nasıl açacaksa Artık onun için mi müttefik olurlar.
Oda efendi kaido yu gösterdi Sanji ye sevinemez olduk üstüne adam vs atmadı kaç senedir :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık