Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle gözümüz aydın Sanji nihayet göründü:)
Hasss asıl Kaido göründü (tepki için kusura bakmayın artık):)

Enel dedik kaido çıktı vay arkadaş :D Savaş ilan etti ama kid,apoo,hawkins'i pek tiklemez gibi geldi.Onlarında işine gelir.Sanji ve tayfanın kıyafetler değişmiş.Koyun adam dı sanırım saldıran.Ortalık karıştı iyice.Tayfa 2 ye bölük,amiralin ne yapacağı bilinmiyor,kaido savaş açıcam dedi.Denizciler ve hükümet dofu vermek istemez.Shanks ve bigmom devreye girer ama nasıl ? Luffy nin kelleyi isteye bilir kaido ve bigmom.Pek toparlanacak gibi durmuyor ya bakalım.

Smilelarla ordu toplayıp vs mi atmayı planlıyordu onlarla. Bu manyağın olayı ne lan :D Abi tipe bak ya ahahahaha :D Gülümseyerek bakıyorum seriye. Bunu atçaktın Mw nin ortasına eğlenecekti :D Kaido tayfaya gelsin :D

Smilelarla ordu toplayıp vs mi atmayı planlıyordu onlarla. Bu manyağın olayı ne lan :D Abi tipe bak ya ahahahaha :D Gülümseyerek bakıyorum seriye. Bunu atçaktın Mw nin ortasına eğlenecekti :D Kaido tayfaya gelsin :D
Valla beklerim bundan. :D Luffy'i sever bu. Önce vs atarlar sonra bunu destekler. Abi çok iyi bölüm, sabırsızlıkla Türkçe çeviriyi bekliyorum. :D

Kaido'yu avatar yapacağım şimdiden söyleyeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık