Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bambina için 8 kralın en saykosu deniyordu, dans eden, oyun oynayan über güçlü gayri ciddi bir şey çıkti.
Kaido için laftan anlamaz, canavar vs vs deniyordu, intihara meyilli gayri ciddi über güçlü bir adam çıktı. Beklenen Kaidonun Yukarıdaki herkesi katledip aşağıda katliama devam etmesi gerekiyordu. Morianın dedikleri de bunu gösteriyor ama adam hiç umursamıyor etrafını, önceden anlatılanlarla pek alakası yok yani. Makara bir şey çıktı işte. :(
Adamı görmüyon mu ? Lakabı canavar zaten. Ve laftan anlamaz biri olduğu da az çok belli oluyor gibi. Açıkcası gücünü Mangaka gösterebilmek için intihara meyilli olan biri olarak lanse etti. Adam kendini öldüremiyor. Böyle bir gücü var. Daha nasıl anlatsın bir Yonkou'nun gücünü.

Dahaden hiçbir şey görmedik. Hemen ilk bölümden bir şeyler bulma çabasına girdin ?

Bambina için denilenlerin kaçta kaçı tam doğru çıktı ?

Kaido tam tahmin ettigim gibi birisi çıktı.Tam Zoro'luk rakip ama elimizde E.oda gibi bir yazar varken bu gerçekleşmez gibi.

Bambina için 8 kralın en saykosu deniyordu, dans eden, oyun oynayan über güçlü gayri ciddi bir şey çıkti.
Kaido için laftan anlamaz, canavar vs vs deniyordu, intihara meyilli gayri ciddi über güçlü bir adam çıktı. Beklenen Kaidonun Yukarıdaki herkesi katledip aşağıda katliama devam etmesi gerekiyordu. Morianın dedikleri de bunu gösteriyor ama adam hiç umursamıyor etrafını, önceden anlatılanlarla pek alakası yok yani. Makara bir şey çıktı işte. :(

100 bölüm önce çizdiği şeyi unutacağını zannetmiyorum.Kaido'nun savaş merakını Law'da biliyor gibi.Adam önceden tasarlanmış yani değisen birsey yok.Savaşa girersin cümlesini okuyunca jeton düştü :D

Bu deli niye tek başına dolaşıyor onu anlamadım, bu yöndende diğer korsanlara ve yonkou'lara pek benzemiyor. Tam Luffy'nin aradığı adam, denizlerde özgürce takılıyor, yakalansada bir şey işlemiyor nasıl olsa :oleyo:

Ya bırak allasen adam bugün çıktı piyasaya. Bambina ise 1 yıl önce. :(

@meeteor

Mesajınö yeni gördüm hacu hemen yazayım. OP favori karakter listemi uzun zaman önce
1- Kaido
2- Dof
3- Yeni lord, şeklinde oluşturmuştum zaten. Harbiden benlik karakter çıktı Kaido ama Bambina benzerliği beni ziyadesiyle üzdü. Beklentim 10ken 1 çıktı maalesef. :(
"1 yıl önce" :(

Herifler hepsi birbirine denk. Misal Kaido WB yi yendi . Ama Kaido'yu gelip Shanks yenebilir. Seri de karşılıklı meyve antiliği felan büyük önem taşıyor. Law en korkacağı adamdan başlamaz . Belli ki plan ile alt edilebilecek biri. Güçlü ama imkansız değil :D

Bir ara senle çok tartışmıştık hatırlarsan. Wb en güçlü adam ünvanı var fakat ben en güçlü o değil diye söyleniyordum. Kaido da en güçlü canavar . Big mom en güçlü kadın çıkabilir diyordum. Aynen öyle olacak 4 zirve korsana en ünvanı verecektir. Bunlar denk se birbirine denk 4 ünvan vermeli ki kafamız karışsın :D

800 ü bekle Sanji ler de ufak şeyler yapsın,Kaido olayı bitsin açıklar :D Jack da böyle boynuzlu felan birşeydi. Yer altı dünyası Kaido 'dan sorulur gençler .
Bir şey soracağım ama bu denklik olayının kesin kaynağı nedir? Hayır anlamıyorum illa aynı lakabı aldılar diye denk olmaları bana saçma geliyor. Ha belki denklerdir orasını bilemem ama sanmıyorum denk olduklarını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 45)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık