Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bak yanlış anlamadıysam şöyle diyor yüzen uçan kaçan havada karada yaşayan en güçlü yaratık diyor.
Yüzer diyorsa en güçlü diyorsa kaido'da yüzüyor demektir. Yaralarımızı iyileştiriyor diyor ve ölemiyorum diyor.
karada, denizde ve havada... yuzen, ucan kacan her turlu mahlukat arasindaki en guclu yaratik diyor. Yani adam degil ucan kacan, diger canlilar ve bu tum bu canlilar icindeki en guclu yaratik

Kaido'nun tasarımı süper, kişiliği falan da enteresan, yükseklikten düşüp intihar etmeye çalışmış adam, Chopper bile ölmez oradan One Piece aleminde :D
Sanji - Nami tarafını da gördük, iyi oldu.

karada, denizde ve havada... yuzen, ucan kacan her turlu mahlukat arasindaki en guclu yaratik diyor. Yani adam degil ucan kacan, diger canlilar ve bu tum bu canlilar icindeki en guclu yaratik
Ya abi yüzen canlılar arasındaki en güçlü yaratık diyorsa bu adamında yüzmesi şart yoksa nasıl olacak o iş ?
Bu adam yüzemiyor balık karayamı çıkacakta test edecekler [ meazide olabilir gücünü göstermek için ] ama o zamanda Yaşayan en güçlü canlı de geç bu adamda meyve yok bak yazıyorum buraya yıl 2015 :p

Ya abi yüzen canlılar arasındaki en güçlü yaratık diyorsa bu adamında yüzmesi şart yoksa nasıl olacak o iş ?
Bu adam yüzemiyor balık karayamı çıkacakta test edecekler [ meazide olabilir gücünü göstermek için ] ama o zamanda Yaşayan en güçlü canlı de geç bu adamda meyve yok bak yazıyorum buraya yıl 2015 :p
Yahu evrende bu adamla karşılaşabilecek bir yaratık yok demeye getirmiş işte :/ İlla tüm toprakları gezip tek tek herkesle mücadele edecek değil.
Oda, ünvan vermeyi çok seviyor ama hiç göstermiyor olayları. En son marinefordda bir şeyler gösterdi her şeyi berbat etti zaten.
Anca laf arasında " başa baş dövüşüyorlar ... iklim değişti.. wb beni çizdi ... " der o kadar.

Ornegin bir kopekbaliginin cene gucunden kuvvetlidir yani bu sekilde bir anlam var. Kim daha iyi kulac atar yarisi yok yani :(
O degil de kaidonun da gozunu tam goremedik :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık