Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon suyun üstünde duruyor heralde. Bu haftaki bölümde büyük ihtimalle Sabo özel bölümünün çıkacak olmasından dolayı yapıldı.

Roronoa Zoro

Yalnız şu sol orta paneldeki bakış; Luffy'nin Enies Lobby'de R. Lucci'ye attığı bakışın aynısı. Yaklaşık 450 bölümdür One Piece mangası okuyorum, bu bakışı başka bir yerde görmedim. Luffy'nin nereden aldığı belli oldu :D

Tey allahım ne Sanji var ne Shanks var ne Crocodile var. Hadi Sanji ve Shanks ı geçtim. Crocodile'nin tepkisini küçük bir panele inşallah sıkıştırmıssındır oda Sensei. Belamy de umarım Krallık'ta kalır bi işe yarar . Böylece tayfaya katılmadan müttefik olur bizimde içimiz rahat eder :)

Edit: tüm bölüm Sabo ile alakalı ve en sonunda kuşların üstünde oturmuş da gidiyor mu ne yapıyorsa :) Croco isyanım dinmeyecek:oleyo2:

Son düzenleme:
Luffy nin haraketler falan güzel bölümdü :D Birde Alabasta da Ace de sabo gibi vivre card verip gittiydi :/

Edit: O kargalar ne ayak acaba bi düşüncesi olan var mı ?

wowowow efsane bölüm geliyor. Sonunda Sabo'nun niye Ace'i görmediğini öğreneceğiz. Bakalım adam mıymış değil miymiş.

Edit: İngiliççesi çıksa daha net anlarız da şimdilik "görevdeydi, haberi olmadı" klişesi gibi görünüyor.

Son düzenleme:

PentaKıll Yasuo

wowowow efsane bölüm geliyor. Sonunda Sabo'nun niye Ace'i görmediğini öğreneceğiz. Bakalım adam mıymış değil miymiş.

Edit: İngiliççesi çıksa daha net anlarız da şimdilik "görevdeydi, haberi olmadı" klişesi gibi görünüyor.
ondan ziyade hafızasını yitirmiş gibi duruyor. sanki ace in ismini duyunca bir çağrışım oluyor zihninde berrak olmayan bi görüntü oluşuyor sonra merak edip resmine bakınca hatırıyor eskiyi ve ağlamaya balaşlayıp bayılıor

Spoileri okumadınız mı? Suya düştükten sonra hafızasını kaybetmiş. Ace'i falan hatırlamıyor yani. Bir günde gazetede ace görünce hatırlamaya başlıyor. Yani adamın Ace'in varlığından haberi yokmuş hafızasını kazanmadan önce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık