Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Saboyu geçtim artık :/ Dragon ve Devrimciler savaşı yakından takip ediyorlar gibi.
Luffyin babası olduğu bilgisini geçtim , İvankovun savaşta ki durumunu merak ediyorlar.
Hadi luffyi tınlamıyorsun kendi arkadaşını bile kurtarmaya tenezzül etmiyorsun :/
Dragonun bahanesi nedir :/

Bu arada Saboyu geçtim artık :/ Dragon ve Devrimciler savaşı yakından takip ediyorlar gibi.
Luffyin babası olduğu bilgisini geçtim , İvankovun savaşta ki durumunu merak ediyorlar.
Hadi luffyi tınlamıyorsun kendi arkadaşını bile kurtarmaya tenezzül etmiyorsun :/
Dragonun bahanesi nedir :/
Devrimciler korsanlarla beraber yol alıyor gibisinden bir haber sıkıntı yaratır düşüncesinde olabilir.

Ya da ne kadar uzaklıkta olduğu geçti mi? Yetişemeyeceği bir yerdedir ve İva'nın savaşa gideceğini düşünmemiştir.

@Tensei Sabo haricinde kimseyi tınlamadı herhalde bu adam ne yapıyor böyle anlamadım. Adamakıllı açıklansa iyi olur.
Sabo kargalara nasıl binip gidiyor en son onu merak ettim nasıl olmuş olabilir?

Devrimciler korsanlarla beraber yol alıyor gibisinden bir haber sıkıntı yaratır düşüncesinde olabilir.

Ya da ne kadar uzaklıkta olduğu geçti mi? Yetişemeyeceği bir yerdedir ve İva'nın savaşa gideceğini düşünmemiştir.
Oğlu ve kendi elit askerlerinden biri orada :/ Daha ne kadar sıkıntı olabilir :(
İvanın durumunu sorguluyorlar çünkü :/ Yani takip ediyorlar ama bir yardım söz konusu değil.
Ayrıca insan evladı için dünyayı yakar lan :/

@Tensei Sabo haricinde kimseyi tınlamadı herhalde bu adam ne yapıyor böyle anlamadım. Adamakıllı açıklansa iyi olur.
Sabo kargalara nasıl binip gidiyor en son onu merak ettim nasıl olmuş olabilir?
Onu hiç merak etmedim nedense :/

Oğlu ve kendi elit askerlerinden biri orada :/ Daha ne kadar sıkıntı olabilir :(
İvanın durumunu sorguluyorlar çünkü :/ Yani takip ediyorlar ama bir yardım söz konusu değil.
Ayrıca insan evladı için dünyayı yakar lan :/

Onu hiç merak etmedim nedense :/
Luffy'nin oğlu olduğunu bilen yoktu ki savaşta ortaya çıktı. Bir de yetişemeyecekleri bir mesafede de olabilirler. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık