Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir şey gibi gözüküyor. Zaten bir anda bitiverme olayı sadece bu ikisinde gördük. Dediğim gibi hakinin üst seviye kullanımında dair hiçbir şey görmedik. B.haki içinde öyle bence. H.hakinin bu iki karakter ile üst seviyelerini göreceğiz gibi geliyor bana.
Meyve özelliğide olabilir, füze atılmış ve denizin ortasında yanan gemicikten nasıl uzaklaşacak geri, rüzgar/fırtına akla yatkın geliyor, ayrıca dolu insan vardı kıyıda onu görebilecek gelir ve giderken, gerçi shanks'ı da kimse göremedi behehe. Shanks'ın olayını hızada bağlayabiliriz, çünkü aynı olayı akainu karşısında da yaptı. Dragon smoker'a karşı da yapmıştı, bu dragon ve shanks bu yönden benziyor.

Meyve özelliğide olabilir, füze atılmış ve denizin ortasında yanan gemicikten nasıl uzaklaşacak geri, rüzgar/fırtına akla yatkın geliyor, ayrıca dolu insan vardı kıyıda onu görebilecek gelir ve giderken, gerçi shanks'ı da kimse göremedi behehe. Shanks'ın olayını hızada bağlayabiliriz, çünkü aynı olayı akainu karşısında da yaptı. Dragon smoker'a karşı da yapmıştı, bu dragon ve shanks bu yönden benziyor.
Şu an meyve ağır basıyor. Çünkü meyve ile yapılabileceklerin neredeyse dibini gördük gibi. Ama haki olayı daha yeni başlıyor. Ben hala daha üst seviye kullanımlarını görmediğimizi düşünüyorum.

Barto tayfaya bence yakışmaz. Luffy'i görmüş, sempatik bulmuş ve onun "izinden" gitmeye karar vermiş. Niyeyse bana aşırı cıvık geliyor. Tayfaya gelirse Barto'nun tayfaya olan sevgisi azalacaktır. Sanji'nin kız fotolarına baka baka ufaktan düzelmesi gibi Barto da Luffy'i ve tayfayı göre göre artık yamuk konuşması ve o hayranlık kısmı bitecektir. Böyle olursa da herhangi bir tayfa üyesinden farkı kalmayacaktır çünkü adamın hedefi Luffy'i takip etmek. Yani başka arclarda zor bir durumda Barto gelip de kurtarma işlemi yaparsa bence çok daha tatmin edici olur. Diğer yandan Belammy, sadece doffy'ye olan saygısı için bile gelsin derim. Nedenine gelecek olursak adam resmen Doff'a tapıyordu. Doff patates olduğuna göre ve bu yaptıklarından sonra adamın hayali, amacı ne varsa mahvoldu ve Luffy'e de yaptıklarından dolayı bir sempati oluşmuştur. Bu adam aynı sevgisini Luffy için gösterirse peki ne olur? Başka bir arcda Luffy'e gelen arkadan veya kurnazca bir saldırıyı önleyip ölmesi, tayfa için güç ve duygusal patlama yapabilir. Belammy " Borcumu ödedim." tarzı da bir konuşma yaparsa tadından yenmez açıkcası. Çünkü tayfada ölecek kimse var gibi durmuyor bizim. Belammy gelip ve üstüne birde ölürse seri tavan yapabilir. Kimse de öyle hayvan üzüleceğini zannetmiyorum. Belammy'i alkışlarla sahneden alırız :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık