Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basit ve yapılacak en dogru şeyi yapmış E.oda başka bir şey olsa kulp bulunurdu.Şimdi bile adam degilki kardeşini hatırlasın diyesim var ama demicem.
Zoro yine çok karizma bu arada.

Dragon tengu tengu meyvesi yemiş olabilir. Tengu efsanevi yaratıklardan biri ve güçlü rüzgar yapma gücü var.

Dragon tengu tengu meyvesi yemiş olabilir. Tengu efsanevi yaratıklardan biri ve güçlü rüzgar yapma gücü var.
Japon mitolojisinde karga canavar olarak biliniyormus.Aydınlandım :hhh: Teşekkürler.Saboyu alan kargaları Dragon göndermistir.Dragonun tipinin niye uğursuz olduğuda anlaşılmış oluyor

Sırf anime için çizilmiş bölüm neyse en azından soru işaretleri kalmadı az çok.Ama ciddi gıcık oluyorum mangaka ya.Çizdin madem adam gibi çiz.Dragon meyve yese suda duramaz,meyvesiz olsa anında orada belirlemez.Hem kutsal fanus gemisi orada hem halk bakıyordu.Bu anında belirme isine açıklık getirmesi lazim.Shanks 2 defa yaptı dragonla 3.oldu.Tekneside küçüktü sabo nun illa görünmesi lazim dragonun.Adam gibi açıkla iste.Hadi bunu geç,koca savaş gemisini uçuran fujitora niye takip etmemiş.Kimse dememiş mi hop bilader nereye.Araları uzakta değildi.Filler gibi bolum çıkarmış,ne adam gibi açıklamış ne hikayeyi devam ettir mis.

CP0 niye dressrosa'dan ayrıldı acaba? Önceki hafta bizimkilerin karşısına çıkacağını söylemiştim ama şimdi arkadaşların dediği gibi Doflamingo'yu ele geçireceklerini ve Issho'yu karşılarına alacaklarını düşünüyorum. Bundan istifade bizimkiler adadan kaçar herhalde.
Sabo'nun geçmişi tatmin ediciydi. Tam o sayfaları okurken duygusal bi müzik girdi de bayağı duygulandım.
Bellamy ile aynı odada uyudular diye umarım tayfaya katmazlar. :D Gözlerim bizim ibiği aradı. Reyiz, robini kurtaracağım diye patates oldu. Onu niye almadınız aranıza Allah'sızlar?

Dragon rüzgar Logiası ise sahneye uyar. Gemiye çıktığı sahneye de uyuyor. Ayrıca suya sadece kolunu sokmuş. Meyve kullanıcıları az temastan o kadar etkilenmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık