Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana da bulutlara h.haki yapmış gibi geldi.:) Meyve olayı ağır ba
ssa da h.haki de olabilir.

Eh bu da H.haki ile yapılıyorsa şeytan meyvesi niye var :/ Ne anladık o zaman ? :/

Sürekli kar yağıyordu. İklim değişmiyordu, sadece Ace'in bulunduğu belli bir alana kar yağmıyordu.
İklim değiştirmenin örneği Punk Hazard'da var bence. Adamlar bir dövüştü iklim bırakmadılar adada.
Aynı şekilde Dragonun bulunduğu yerde fırtına başlıyordu.

Roronoa Zoro

Siz One Piece'in O'sunu bilmezken ben mangasını okuyordum. Neymiş efenim yok o fanıymış, diğeri başından beri onun avatarını kullanıyormuş, kaybolun buradan!
Yalnız Dragon öküzün oğlu gibi güçlü çıkacak, %100 legit. Yonkou'dan aşağısı olmaz. Roger nasıl dünyayı sarstıysa, sarsma sırası onda, ondan sonra da Luffy sarsacak. Ace öküzü de birinin çocuğu olma dışında meziyeti olmayan bir ezik olarak ölmüş olacak. :good:

Siz One Piece'in O'sunu bilmezken ben mangasını okuyordum. Neymiş efenim yok o fanıymış, diğeri başından beri onun avatarını kullanıyormuş, kaybolun buradan!
Yalnız Dragon öküzün oğlu gibi güçlü çıkacak, %100 legit. Yonkou'dan aşağısı olmaz. Roger nasıl dünyayı sarstıysa, sarsma sırası onda, ondan sonra da Luffy sarsacak. Ace öküzü de birinin çocuğu olma dışında meziyeti olmayan bir ezik olarak ölmüş olacak. :good:
Mangadan avatar yasak kardeşim yasak :)
Ayrıca Enelide hemen satmışsın :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık