Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanksın caydırıcılığından bahsettiklerini sanmıyorum. Ama bu ittifaka harcatırsa söverim Oda senseiye. Ya dengi olan bir yonkou yensin( BB) ya Luffy yensin. O kadar sakla son rakip olmayacak birine yendir adamı,Yakışmaz. BB yense en azından son rakip adam. Kid son rakip olacak da biz mi bilmiyoruz :/

İhtimal belirttim ve Sakazuki'nin niye kızdığını henüz bilmiyoruz.
Sakazuki Goro'lara gitmiş hesap sormaya. Demiş ki Doflamigo'nun yalandan shichi'likten çekilme olayını neden bana söylemediniz filan diyip atarlanmış. Sonra Sakazuki İssho'ya birşeyler yapmadan önce beni aramalıydın filan demiş. İssho'da smoke ile bi yerde alabastayı mı ne konuşmuş ona göre böyle bir hareket yapmış hani bahsimi luffy'e yapıyorum olayıda smoke'un alabastada olanları anlatmasıymış. Konuşulan bu.

Alpamis

Shanksın caydırıcılığından bahsettiklerini sanmıyorum. Ama bu ittifaka harcatırsa söverim Oda senseiye. Ya dengi olan bir yonkou yensin( BB) ya Luffy yensin. O kadar sakla son rakip olmayacak birine yendir adamı,Yakışmaz. BB yense en azından son rakip adam. Kid son rakip olacak da biz mi bilmiyoruz :/
Shanks'in caydırıcılığından değil aslında. Hani Kid'in kolunu Shanks almışsa gücünü görmüştürler. O yüzden belki de onu sonraya saklamak istemiştirler. Gücünden baya bir çekinmiş olabilirler felan.

Aokiji de bırakmış izlerini. Sakuzuki eski kulağı kesiklerden olmuş. :D Bölümün resimleri bile çok iyiye delalet ediyor aksiyonsuz olmasına rağmen.

Sakazuki Goro'lara gitmiş hesap sormaya. Demiş ki Doflamigo'nun yalandan shichi'likten çekilme olayını neden bana söylemediniz filan diyip atarlanmış. Sonra Sakazuki İssho'ya birşeyler yapmadan önce beni aramalıydın filan demiş. İssho'da smoke ile bi yerde alabastayı mı ne konuşmuş ona göre böyle bir hareket yapmış hani bahsimi luffy'e yapıyorum olayıda smoke'un alabastada olanları anlatmasıymış. Konuşulan bu.
Okudum özeti, dediğim gibi mesele şiçibukai meselesi değil. Bu konuda ayrı düşmüyorlar, sadece Sakazuki'nin mutlak adalet anlayışına gölge düşürmüş Issho. :D

Shanks'in caydırıcılığından değil aslında. Hani Kid'in kolunu Shanks almışsa gücünü görmüştürler. O yüzden belki de onu sonraya saklamak istemiştirler. Gücünden baya bir çekinmiş olabilirler felan.
Sanki hedefleri Shanks gibi . Yoksa hedeflerini çizmesi gerekirdi. Ha oda Sensei hala ser verip sır vermemek için,hedeflerini belli etmemek için senin dediğinizde yapmış olabilir. İngilizcesi gelsede okusak :) ingilizce kursunda dersi bıraktım bölümü bekliyorum :oleyo2:

Dün gece Goroseiler ve Akainu Fuji'yi iyi bir haşlayıp Luffy'yi sinirle övecekler demiştim.Dış dünyaya etkileri ve son sayfa Kaido olacak demiştim.Kaido hariç dediklerim cıktı gibi.:ehe:

İshoo'ya bak be.Akainu'ya posta koyuyor gibi son sayfa.:a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık