Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçektende çok iyiydi. Bölüm içinde dikkat edilcek çok detay ve alınacak çok bilgi var.

Öncelikle aklımda kalan şeylerden biri Kaido'nun şekilsiz silüeti. :( Bir Moria vakası yaşıyabiliriz sanırım Kaido da ki 2. olarak ise X-drake'in Kaido'ya çalıştığı kesinleşiyor.
Urogue'nin yanına gökyüzüne tam olara kim geliyor?
Hatırlamıyorum tam olarak ama Kid lerin hedefinin Shanks olduğu açıklanmamıştı sanırım. Shanks şunları güzelce tokatlasa diyeceğim ama umarım Oda ters köşe yapıcam, dram yaratıcam diye Shanks'ı 3-5 yeni yetmeye harcatmaz.
J.Bonney'nin bizim ittifağa katılma olasılığının arttığını düşünüyorum ki bizimkiner hakkında kötü düşünmüyor.
Issho'nun bizimkinlere saldıracağı kesinleşti sanırım. Sadece kendi çıkarı için ellememiş bir süre, yani yine görevi gereğini yapıcak da Sabo yıkılmadı hala orada. :D

Son olarak ise benim en çok ilgimi çeken olay Killer'ın spagetthi yi yiyiş biçimi. :(
Urouge'un yanına gelen adam Enel:a: Gökyüzünde olduğuna göre Wiper ya da Gan Fall falan gelir yanına.Küçük bir ihtimal ise Enel.:ehe:
Bizimkiler Capone sayesinde kaçacakalr gibi.Savaş esnasında Coup De Burst ile sıyrılıp kaçarlar.Çeviri yüzünden Capone'un dediklerinden çok şey anlamadım ama Big Mom'un gemisine yakınlar o belli.

Unuttuğunuz nokta Hawkinsin tahminleri muhtemelen Shanksi yenme ihtimalleri var.

2 tek kol ve kızıl kafa kapışçak.

Oda ters köşe yapmadığı sürece bişi olmaz shanks'a belkide oda luffynin düşmanlarını azaltmak Amacıyla da kid drake vs vs. Gibi adamları shanksa indirecek.

Ulan komiksiniz ha Big Mom olduğu düşünüldüğünde indiriler yaparlar Shanks olduğu öğrenilince kıvırmalar falan yakışmıyor gençler :(
Bu arada Aokiji vermiş façasını kulağı kesiklerden olmuş Akainu.Sağlam yara yanlız.
Fuji büyük ihtimal devrim ordusu engel oldu ayağına yatacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık